Çeltik Belediyesi Beden İşçisi Alımı

Beden işçisi alımı yapılması için iş ilanı yayınlandı. Yayınlanmış olan ilanda Çeltik Belediyesi bünyesinde görevlendirilmesi için 5 adet daimi beden işçisi alımı yapılacak.

Kamu Personeli Alımı 10.11.2020, 10:53
Çeltik Belediyesi Beden İşçisi Alımı

Çeltik Belediyesi Beden İşçisi Alımı

Beden işçisi alımı yapılması için iş ilanı yayınlandı. Yayınlanmış olan ilanda Çeltik Belediyesi bünyesinde görevlendirilmesi için 5 adet daimi beden işçisi alımı yapılacak.

BAŞVURU BİLGİLERİ

Çeltik Belediyesi beden işçisi alımı ilanı son başvuru tarihi 13.11.2020 olarak açıklanmıştır.

Başvuracak olan kişilerin en az 1 yıl Çeltik ilçesinde ikamet ediyor olması gerekiyor.

Başvurmak isteyen kişiler aşağıda yazılı olan adrese şahsen başvurmaları gerekiyor.

Selçuk mahallesi Mevlana bulvarı No: 6 Çeltik - Konya

İrtibat kişisi: Ali KAPLAN

Telefon bilgisi: 0 332 871 20 14 - 123 

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. Çeltik Belediyesi beden işçisi Alımı ilanına başvuracak tüm adayların Nüfus cüzdanı aslı veya kurumumuzca onaylanmak üzere fotokopisi gerekmektedir.

2. Çeltik Belediyesi beden işçisi Alımı ilanına başvuracak tüm Bay bayan adayların Diploma belgesinin aslı veya noter onaylı örneği veya e-devlet üzerinden alınacak barkotlu mezuniyet belgesi gerekmektedir.

3. Çeltik Belediyesi beden işçisi Alımı ilanına başvuracak tüm adayların Yabancı Okul Mezunu adaylar için Denklik Belgesinin aslı veya noter onaylı örneği gerekmektedir.

4. Çeltik Belediyesi beden işçisi Alımı ilanına başvuracak tüm erkek Adaylar için askerlik ile ilişkisi olmadığına dair resmi beyanı gerekmektedir.

5. Çeltik Belediyesi beden işçisi Alımı ilanına başvuracak tüm adayların görevlerini devamlı bir şekilde yapmasına engel olacak bir durumu olmadığına dair resmi beyanı.

6. Çeltik Belediyesi beden işçisi Alımı ilanına başvuracak tüm adayların 2 adet biyometrik fotoğraf gerekmekte ve bir adedi forma yapıştırılacaktır.

7. Çeltik Belediyesi beden işçisi Alımı ilanına başvuracak tüm adayların Sürücü belgesinin aslı veyahut noter onaylı sureti gerekmektedir. Aslı ibraz edilmek kaydıyla fotokopisi Belediyemizce onaylanabilir.

8. Çeltik Belediyesi beden işçisi alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Özel sektörde çalışılan süreler için SGK hizmeti dökümü gerekmektedir.

9. Çeltik Belediyesi beden işçisi alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Kamu kurumlarında çalışılan süreler için çalıştıkları kurumdan alınacak belge gerekmektedir.

10. Çeltik Belediyesi beden işçisi alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Fotoğraflı öz geçmiş gerekmektedir.

11. Çeltik Belediyesi beden işçisi alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Genel şartlar başlığında belirtilen mesleki tecrübeyi gösterir belge gerekmektedir.

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1 - Çeltik Belediyesi beden işçisi alımı ilanına başvuracak Türk vatandaşı olması gerekmektedir.

2 - Çeltik Belediyesi beden işçisi alımı ilanına başvuracak kamu haklarından mahrum bulunmaması gerekmektedir.

3 - Çeltik Belediyesi beden işçisi alımı ilanına başvuracak affedilmiş olsalar bile devletin ve milletin güvenliğine karşı suçlar işlememiş olması gerekiyor.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)