Çelebi Belediyesi Memur Alımı

Belediye bünyesine personel alımı için ilan yayınlandı. Yayınlanan ilanda Çelebi Belediyesi Başkanlığı kendi bünyesinde görevlendirilmek üzere 1 adet Memur alımı gerçekleştirecektir.

Kamu Personeli Alımı 14.12.2020, 10:32 14.12.2020, 20:34
Çelebi Belediyesi Memur Alımı

Çelebi Belediyesi Memur Alımı

Belediye bünyesine personel alımı için ilan yayınlandı. Yayınlanan ilanda Çelebi Belediyesi Başkanlığı kendi bünyesinde görevlendirilmek üzere 1 adet Memur alımı gerçekleştirecektir.

BAŞVURU BİLGİLERİ

Çelebi Belediyesi memur alımı ilanı başvuru tarihi 15.12.2020 tarihinde başlayacak ve 17.12.2020 tarihinde son bulacaktır.

Başvuru formu www.celebi.bel.tr internet adresi üzerinden indirilerek doldurulacak ve diğer belgeler ile birlikte aşağıda yazılı olan adrese şahsen başvuru yapmaları gerekiyor.

Çelebi Belediye Başkanlığı Hizmet Binası Fatih Mahallesi Şehit Safet Tuzcu Caddesi No:3/1 Çelebi - KIRIKKALE

KPSS P3 En az 60 puan şartı bulunmaktadır.

Adayların 4 yıllık eğitim veren fakültelerin İşletme bölümünden mezun olması gerekiyor.

Adayların MEB onaylı bilgisayar işletmenliği sertifikasına sahip olması gerekiyor.

Başvuruda bulunacak adayların en az b sınıfı ehliyete sahip olması gerekiyor.

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. Çelebi Belediyesi memur Alımı ilanına başvuracak tüm adayların Nüfus cüzdanı aslı veya kurumumuzca onaylanmak üzere fotokopisi gerekmektedir.

2. Çelebi Belediyesi memur Alımı ilanına başvuracak tüm Bay bayan adayların Diploma belgesinin aslı veya noter onaylı örneği veya e-devlet üzerinden alınacak barkotlu mezuniyet belgesi gerekmektedir.

3. Çelebi Belediyesi memur Alımı ilanına başvuracak tüm adayların Yabancı Okul Mezunu adaylar için Denklik Belgesinin aslı veya noter onaylı örneği gerekmektedir.

4. Çelebi Belediyesi memur Alımı ilanına başvuracak tüm erkek Adaylar için askerlik ile ilişkisi olmadığına dair resmi beyanı gerekmektedir.

5. Çelebi Belediyesi memur Alımı ilanına başvuracak tüm adayların görevlerini devamlı bir şekilde yapmasına engel olacak bir durumu olmadığına dair resmi beyanı.

6. Çelebi Belediyesi memur Alımı ilanına başvuracak tüm adayların 2 adet biyometrik fotoğraf gerekmekte ve bir adedi forma yapıştırılacaktır.

7. Çelebi Belediyesi memur Alımı ilanına başvuracak tüm adayların Sürücü belgesinin aslı veyahut noter onaylı sureti gerekmektedir. Aslı ibraz edilmek kaydıyla fotokopisi Belediyemizce onaylanabilir.

8. Çelebi Belediyesi memur alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Özel sektörde çalışılan süreler için SGK hizmeti dökümü gerekmektedir.

9. Çelebi Belediyesi memur alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Kamu kurumlarında çalışılan süreler için çalıştıkları kurumdan alınacak belge gerekmektedir.

10. Çelebi Belediyesi memur alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Fotoğraflı öz geçmiş gerekmektedir.

11. Çelebi Belediyesi memur alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Genel şartlar başlığında belirtilen mesleki tecrübeyi gösterir belge gerekmektedir.

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1 - Çelebi Belediyesi memur alımı ilanına başvuracak Türk vatandaşı olması gerekmektedir.

2 - Çelebi Belediyesi memur alımı ilanına başvuracak kamu haklarından mahrum bulunmaması gerekmektedir.

3 - Çelebi Belediyesi memur alımı ilanına başvuracak affedilmiş olsalar bile devletin ve milletin güvenliğine karşı suçlar işlememiş olması gerekiyor.

4 - Çelebi Belediyesi memur alımı ilanına başvuracak Anayasal düzeni yıkmaya ve bu düzenin işleyişini engellemeye karşı suçlar işlememiş olmak.

5 - Çelebi Belediyesi memur alımı ilanına başvuracak ilan edilmiş olan kadrolar için aranmış diğer başvuru şartlarını taşıması gerekmektedir.

6 - Çelebi Belediyesi memur alımı ilanına başvuracak ilan edilmiş olan unvanlar için mezun olunmuş okul nedeni ile öğrenim ve eğitim şartını taşımak gerekmektedir.

7 - Çelebi Belediyesi memur alımı ilanına başvuracak kişilerin Yapılacak Güvenlik Soruşturması ve Arşiv Araştırması sonucu olumlu olmak

8 - Çelebi Belediyesi memur alımı ilanına başvuracak kişilerin Terör örgütlerin propagandasını yapmamış olmak.

9 - Çelebi Belediyesi memur alımı ilanına başvuracak kişilerin Terör örgütleriyle eylem birliği içerisinde olmamış olmak.

10 - Çelebi Belediyesi memur alımı ilanına başvuracak kişilerin terör örgütlerine üyeliği, irtibatı veya iltisakı bulunmamak.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)