ÇAYKUR En Az İlkokul Mezunu 830 İşçi Alımı

ÇAYKUR İşletmeleri Genel Müdürlüğü tarafından yayınlanan duyuruya göre istihdam etmek üzere en az ilkokul mezunu adaylar arasından 830 geçici işçi alımı yapacak. Başvuru 24 ile 28 tarih aralığında olacaktır. Tüm detaylar haberimizde…

Kamu Personeli Alımı 22.02.2020, 01:35
ÇAYKUR En Az İlkokul Mezunu 830 İşçi Alımı

Genel Müdürlük yayınladığı duyuru ile fabrikada istihdam edilmek üzere en az ilkokul mezunları arasından 830 işçi alımı yapacağını duyurdu ÇAYKUR bünyesinde istihdam edilecekler için başvuruda bulunacak adaylar Rize, Artvin ve Trabzon illerinden başvuruların kabul edileceği duyuruldu.

ÇAYKUR tarafından duyurulan personel alımı için istihdam edilecekler Rize Fındıklı ilçesinde kurulacak Sümer fabrikasında görevlendirileceklerdir. İlgilenen adayların başvuruları 24 Şubatta başlayacak olup 28 Şubat 2020 tarihinde sona erecektir. İlgili adayların başvuruları online olarak yapılacağı gibi şahsen de başvuruda bulanabilir.

Kontenjan dağılımları; 47 Engelli, 23 Eski Hükümlü ile 760 personel alımı olmak üzere toplam 830 işçi alımı yapılacağı duyuruldu. Başvuruda bulunacak adaylar için İŞKUR iş ilan numaraları 24 Şubat 2020 tarihinde iş ilan numaraları yayınlanacak olup Rize, Trabzon ve Artvin illerindeki İŞKUR İl/İlçe Müdürlüklerinde şahsen de başvuruda bulunabilirsiniz.

ÇAYKUR Personel alımı başvuru ilan detaylarına ulaşabilirsiniz.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)