Çaycı Alımı İş İlanları

Belediye başkanlığı için işçi alımı iş ilanları bilgisi yayınlandı. İş ilan bilgileri içeriğinde Bursa Yenişehir belediyesi YESAŞ birimleri içinde çalıştırılmak üzere 4 tane çay servis elemanı alımı yapacak.

Kamu Personeli Alımı 11.06.2021, 12:22
Çaycı Alımı İş İlanları

Çaycı Alımı İş İlanları

İŞKUR sitesi aracılığı ile yayınlanmış olan iş ilan bilgileri dahilinde 5 ay 29 gün süre ile ile çay servis elemanı alımı yapılacak.


BAŞVURU BİLGİLERİ NEDİR


Bursa Yenişehir belediyesi YESAŞ 4 çay servis elemanı alımı ilanı son başvuru tarihi 13.06.2021 olarak bildirilmiştir.

Bursa Yenişehir belediyesi YESAŞ 4 çay servis elemanı alımı ilanına başvuru için kurumun aşağıda yazılı olan kurum adresinden başvuru yapmanız gerekiyor.

Eski tahıl caddesi No: 22 Yenişehir - Bursa

Aşağıda resmi ilanın belgesi bulunmakta.

Lütfen dikkatli bir şekilde inceleyiniz.

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR


1. YESAŞ 4 çay servis elemanı yayınlanan ilanı için başvuracak kişilerin TC Türk vatandaşı olmak zorunluluğu bulunuyor.

2. YESAŞ 4 çay servis elemanı ilan edilen ilanı için başvurmak isteyen kişilerin kamu hak ve hukuklarından mahrum olmama zorunluluğu bulunmakta.

3. YESAŞ 4 çay servis elemanı yayınlanmış bulunan iş ilanlarına başvurmaya istekli şahısların suçlarından affedilmiş olsalar bile ülkenin güvenliğine karşı suç işlememiş olmak zorunluluğu var.


ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER


1. YESAŞ 4 çay servis elemanı duyurulmuş resmi ilan başvuracak tüm adayların Kimlik kartının aslı ve fotokopisinin olması zorunludur.

2. YESAŞ 4 çay servis elemanı ilanına başvuru işlemi yapmak isteyen bütün adayların Diploma belgelerinin aslı ya da noter üzerinden onaylı örneği ya da e-devlet üstünden alınmış olan barkotlu olan mezuniyet belgesi gerekiyor.

3. YESAŞ 4 çay servis elemanı yayınlanmış iş ilanına başvurmak isteyenlerin yurt dışı okullardan mezun olmuş şahısların Denklik Belgelerinin aslı ve onaylı örnekleri gerekmekte.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)