Çay İşletmeleri Müdürlüğü Kadrolu Beden İşçisi Alımı

Beden İşçisi Alım yapılması için personel alımı yayınlandı. Yayınlanan ilanda Çay İşletmeleri Müdürlüğü bünyesinde çalıştırılmak üzere kadrolu olarak 100 adet Beden İşçisi alımı yapılacaktır.

Kamu Personeli Alımı 01.12.2020, 10:06 01.12.2020, 13:06
Çay İşletmeleri Müdürlüğü Kadrolu Beden İşçisi Alımı

Çay İşletmeleri Müdürlüğü Kadrolu Beden İşçisi Alımı

Beden İşçisi Alım yapılması için personel alımı yayınlandı. Yayınlanan ilanda Çay İşletmeleri Müdürlüğü bünyesinde çalıştırılmak üzere kadrolu olarak 100 adet Beden İşçisi alımı yapılacaktır.

BAŞVURU BİLGİLERİ

Çay İşletmeleri Müdürlüğü beden işçisi alımı ilanı son başvuru tarihi 04.12.2020 olarak açıklanmıştır.

Başvurular İŞKUR sitesi üzerinden yapılacaktır.

İŞKUR sitesine şifreniz ile giriş yapınız ve İŞ İLANLARI bölümünde bulunan İŞYERİ UNVANI kısmına ÇAY yazın daha sonra ARA butonuna tıklayınız.

https://esube.iskur.gov.tr/Istihdam/AcikIsIlanAra.aspx

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. Çay İşletmeleri Müdürlüğü beden işçisi Alımı ilanına başvuracak tüm adayların Nüfus cüzdanı aslı veya kurumumuzca onaylanmak üzere fotokopisi gerekmektedir.

2. Çay İşletmeleri Müdürlüğü beden işçisi Alımı ilanına başvuracak tüm Bay bayan adayların Diploma belgesinin aslı veya noter onaylı örneği veya e-devlet üzerinden alınacak barkotlu mezuniyet belgesi gerekmektedir.

3. Çay İşletmeleri Müdürlüğü beden işçisi Alımı ilanına başvuracak tüm adayların Yabancı Okul Mezunu adaylar için Denklik Belgesinin aslı veya noter onaylı örneği gerekmektedir.

4. Çay İşletmeleri Müdürlüğü beden işçisi Alımı ilanına başvuracak tüm erkek Adaylar için askerlik ile ilişkisi olmadığına dair resmi beyanı gerekmektedir.

5. Çay İşletmeleri Müdürlüğü beden işçisi Alımı ilanına başvuracak tüm adayların görevlerini devamlı bir şekilde yapmasına engel olacak bir durumu olmadığına dair resmi beyanı.

6. Çay İşletmeleri Müdürlüğü beden işçisi Alımı ilanına başvuracak tüm adayların 2 adet biyometrik fotoğraf gerekmekte ve bir adedi forma yapıştırılacaktır.

7. Çay İşletmeleri Müdürlüğü beden işçisi Alımı ilanına başvuracak tüm adayların Sürücü belgesinin aslı veyahut noter onaylı sureti gerekmektedir.

8. Çay İşletmeleri Müdürlüğü beden işçisi alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Özel sektörde çalışılan süreler için SGK hizmeti dökümü gerekmektedir.

9. Çay İşletmeleri Müdürlüğü beden işçisi alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Kamu kurumlarında çalışılan süreler için çalıştıkları kurumdan alınacak belge gerekmektedir.

10. Çay İşletmeleri Müdürlüğü beden işçisi alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Fotoğraflı öz geçmiş gerekmektedir.

11. Çay İşletmeleri Müdürlüğü beden işçisi alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Genel şartlar başlığında belirtilen mesleki tecrübeyi gösterir belge gerekmektedir.

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1 - Çay İşletmeleri Müdürlüğü beden işçisi alımı ilanına başvuracak Türk vatandaşı olması gerekmektedir.

2 - Çay İşletmeleri Müdürlüğü beden işçisi alımı ilanına başvuracak kamu haklarından mahrum bulunmaması gerekmektedir.

3 - Çay İşletmeleri Müdürlüğü beden işçisi alımı ilanına başvuracak affedilmiş olsalar bile devletin ve milletin güvenliğine karşı suçlar işlememiş olması gerekiyor.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)