Çatalzeytin Sosyal Yardımlaşma Vakfı Daimi Büro Görevlisi Alımı

Sosyal Yardımlaşma Vakfı Büro personeli alımı yapmak için iş ilanı yayınladı. Yayınlanan ilanda Tekirdağ Çatalzeytin Sosyal Yardımlaşma Ve Dayanışma vakfı kendi bünyesinde istihdam edilmek üzere 1 adet Büro Memuru alımı yapılacağını açıkladı.

Kamu Personeli Alımı 06.11.2020, 09:10 07.11.2020, 14:10
Çatalzeytin Sosyal Yardımlaşma Vakfı Daimi Büro Görevlisi Alımı

Çatalzeytin Sosyal Yardımlaşma Vakfı Daimi Büro Görevlisi Alımı

Sosyal Yardımlaşma Vakfı Büro personeli alımı yapmak için iş ilanı yayınladı. Yayınlanan ilanda Tekirdağ Çatalzeytin Sosyal Yardımlaşma Ve Dayanışma vakfı kendi bünyesinde istihdam edilmek üzere 1 adet Büro Memuru alımı yapılacağını açıkladı.

BAŞVURU BİLGİLERİ

Çatalzeytin Sosyal Yardımlaşma Kadrolu Büro Görevlisi Alımı ilanına son başvuru tarihi 09.11.2020 olarak açıklanmıştır.

Başvurmak isteyen kişiler aşağıda bulunan adrese şahsen başvuru işlemlerini yapması gerekiyor.

Kurum adresi bilgisi: Merkez Mahallesi Hükümet konağı No: 66 Kat: 1 Çatalzeytin - Tekirdağ

Kurum Telefon bilgisi: 0 366 516 14 31

İrtibat kişisi: Cem ÇAKMAKOĞLU 

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. Çatalzeytin Büro Memuru Alımı ilanına başvuracak tüm adayların Nüfus cüzdanı aslı veya kurumumuzca onaylanmak üzere fotokopisi gerekmektedir.

2. Çatalzeytin Büro Memuru Alımı ilanına başvuracak tüm Bay bayan adayların Diploma belgesinin aslı veya noter onaylı örneği veya e-devlet üzerinden alınacak barkotlu mezuniyet belgesi gerekmektedir.

3. Çatalzeytin Büro Memuru Alımı ilanına başvuracak tüm adayların Yabancı Okul Mezunu adaylar için Denklik Belgesinin aslı veya noter onaylı örneği gerekmektedir.

4. Çatalzeytin Büro Memuru Alımı ilanına başvuracak tüm erkek Adaylar için askerlik ile ilişkisi olmadığına dair resmi beyanı gerekmektedir.

5. Çatalzeytin Büro Memuru Alımı ilanına başvuracak tüm adayların görevlerini devamlı bir şekilde yapmasına engel olacak bir durumu olmadığına dair resmi beyanı.

6. Çatalzeytin Büro Memuru Alımı ilanına başvuracak tüm adayların 2 adet biyometrik fotoğraf gerekmekte ve bir adedi forma yapıştırılacaktır.

7. Çatalzeytin Büro Memuru Alımı ilanına başvuracak tüm adayların Sürücü belgesinin aslı veyahut noter onaylı sureti gerekmektedir. orijinali gösterilmek kaydıyla fotokopisi Belediyemizce onaylanabilir.

8. Çatalzeytin Büro Memuru alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Özel sektörde çalışılan süreler için SGK hizmeti dökümü gerekmektedir.

9. Çatalzeytin Büro Memuru alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Kamu kurumlarında çalışılan süreler için çalıştıkları kurumdan alınacak belge gerekmektedir.

10. Çatalzeytin Büro Memuru alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Fotoğraflı öz geçmiş gerekmektedir.

11. Çatalzeytin Büro Memuru alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Genel şartlar başlığında belirtilen mesleki tecrübeyi gösterir belge gerekmektedir.

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1 - Çatalzeytin Büro Memuru alımı ilanına başvuracak Türk vatandaşı olması gerekmektedir.

2 - Çatalzeytin Büro Memuru alımı ilanına başvuracak kamu haklarından mahrum bulunmaması gerekmektedir.

3 - Çatalzeytin Büro Memuru alımı ilanına başvuracak affedilmiş olsalar bile devletin ve milletin güvenliğine karşı suçlar işlememiş olması gerekiyor.

4 - Çatalzeytin Büro Memuru alımı ilanına başvuracak kişilerin Türkiye cumhuriyeti Anayasal düzeni yıkmaya ve bu düzenin işleyişini engellemeye karşı suçlar işlememiş olmak.

5 - Çatalzeytin Büro Memuru alımı ilanına başvuracak ilan edilmiş olan kadrolar için aranmış diğer başvuru şartlarını taşıması gerekmektedir.

6 - Çatalzeytin Büro Memuru alımı ilanına başvuracak ilan edilmiş olan unvanlar için mezun olunmuş okul nedeni ile öğrenim ve eğitim şartını taşımak gerekmektedir.

7 - Çatalzeytin Büro Memuru alımı ilanına başvuracak kişilerin Yapılacak Güvenlik Soruşturması ve Arşiv Araştırması sonucu olumlu olmak

8 - Çatalzeytin Büro Memuru alımı ilanına başvuracak kişilerin Terör örgütlerin propagandasını yapmamış olmak.

9 - Çatalzeytin Büro Memuru alımı ilanına başvuracak kişilerin Terör örgütleriyle eylem birliği içerisinde olmamış olmak.

10 - Çatalzeytin Büro Memuru alımı ilanına başvuracak kişilerin terör örgütlerine üyeliği, irtibatı veya iltisakı bulunmamak.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)