Çankırı Eldivan Hizmet Birliği İşçi Alımı İlanı Yayımlandı

Çankırı’da faaliyetlerine devam eden Köylere Hizmet Götürme bünyesinde personel alımı yapılacağı ilan edildi.

Kamu Personeli Alımı 20.08.2019, 09:15 20.08.2019, 09:23
Çankırı Eldivan Hizmet Birliği İşçi Alımı İlanı Yayımlandı

Türkiye çeşitli bölgelerde hem kamu ve kuruluşlarda hem de özel şirketlerde devam eden personel alımı ile işçi alımı süreçleri tüm hızıyla devam ediyor ve farklı bölge ve birimlerden her gün yeni istihdam haberleri yayımlanıyor.

Yayımlanan ilanlarda iş arayan vatandaşlar için yönlendirmeler bulunurken ayrıca adaylar için gerekli olan başvuru süreci ve şartlarına dair bilgiler de paylaşılıyor.

Alımlar Çankırı Eldivan Hizmet Birliği’nde

Söz konusu yayımlanan ilanlarda verilen son bilgilere göre Çankırı’da faaliyetlerine devam eden ve Eldivan ilçesinde bulunan Köylere Hizmet Götürme ve Destek Birliği Büro Hizmetleri kapsamında yapılacak olan alımlar için unvan ve özel şartların bilgisi de verildi.

İlkokul Mezunu İşçi Alımı

Yapılacak olan alımlar hakkında verilen kontenjan bilgilerine göre, istihdam 1 kişilik kontenjan ile sınırlı olup, Beden İşçisi unvanı ile yapılacaktır. BAŞVURU YAPACAK OLAN ADAYLARIN Eldivan sınırları içerisinde ikamet etmeleri ve en az ilkokul mezuniyetine sahip olmaları gerekmektedir.

Başvurular İŞKUR’da

Aracı kurum İŞKUR vasıtası ile yayımlanan ilana başvuru yapmak isteyen adayların ise online platformdan ve İŞKUR resmi sayfasından kişisel bilgileri ile birlikte 00005112116 numaralı ilanı takip etmeleri gerekmektedir.

Eldivan İlçesine bağlı köylerden 3 ay boyunca çöp toplamak üzere belirli iş sözleşmesi ile görevlendirilmesi planlanan adaylar için başvurular ve sonuçlar ile ilgili yapılacak olan noter kurası ve sözlü mülakat 23.08.2019 Cuma günü gerçekleştirilecektir.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)