Çankaya Belediyesi 5000 TL Maaş İle Zabıta Memuru Alımı

Belediye başkanlığının yayınlamış olduğu personel alımı Ankara iş ilanları bilgisi kapsamı içinde Çankaya belediyesi başkanlığı birimlerinde içerisinde görevlendirilmek üzere 80 adet zabıta memuru alımı yapılacak.

Kamu Personeli Alımı 15.09.2021, 08:18 18.09.2021, 00:12
Çankaya Belediyesi 5000 TL Maaş İle Zabıta Memuru Alımı

Çankaya Belediyesi Zabıta Memuru Alımı

Ankara Çankaya belediyesi 80 adet zabıta memuru alımı iş ilanlarına başvuru işlemi yapmak isteyen vatandaşların belediye tarafından ilan edilen zabıta memuru alımı görevlendirme şartları taşıması gerekmekte.


BAŞVURU BİLGİLERİ NEDİR


80 zabıta alımı son başvuru tarihi 17.09.2021

80 tane zabıta memuru alımı ilanına başvuru için

Kurumun aşağıda yazılı olan adresi üzerinden başvuru yapmanız gerekiyor.

Şehit Gönenç caddesi No: 20 Çankaya - Ankara


BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR


Ankara Çankaya personel alımları için yayınlanan duyurulara başvuracak kişilerin TC Türk vatandaşı olmak zorunluluğu bulunuyor.

Ankara iş ilanları kapsamında başvuru işleminde bulunmak isteyen kişilerin kamu hak ve hukuklarından mahrum olmama zorunluluğu bulunmakta.

Çankaya belediyesi memur alımı için yayınlanmış bulunan iş ilanlarına başvurmaya istekli şahısların suçlarından affedilmiş olsalar bile ülkenin güvenliğine karşı suç işlememiş olmak zorunluluğu var.


Kamu personel alımı için duyurulmuş resmi ilan başvuracak tüm adayların Kimlik kartının aslı ve fotokopisinin olması zorunludur.

Zabıta alımı ilanları için başvuru işlemi yapmak isteyen bütün adayların Diploma belgelerinin aslı ya da noter üzerinden onaylı örneği ya da e-devlet üstünden alınmış olan barkotlu olan mezuniyet belgesi gerekiyor.

Kamu kurumu için yayınlanmış iş ilanına başvurmak isteyenlerin yurt dışı okullardan mezun olmuş şahısların Denklik Belgelerinin aslı ve onaylı örnekleri gerekmekte.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)
Kamu Personeli Alımı