Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi Sağlık Personeli Alımı

Devlet hastanesi personel alımı gerçekleştirilmesi için yayınlanan sağlık personeli alımı bilgilerinde Çanakkale Onsekiz Mart üniversitesi Tıp fakültesi hastanesinde görevlendirimek üzere 37 adet hemşire alımı ve sağlık teknikeri alımı yapılacak.

Kamu Personeli Alımı 13.08.2021, 11:49
Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi Sağlık Personeli Alımı

Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi Sağlık Personeli Alımı

Onsekiz Mart üniversitesi Sağlık Uygulama ve Araştırma Hastanesi Başhekimliğinde istihdam edilecek olan sağlık personel alımı ilanlarına başvuracak kişilerin bütün şartları taşıması gerekiyor.


Sağlık Personeli Alımı Başvuru Bilgileri


Resmi olarak yayınlanan ilana son başvuru tarihi 16.08.2021 olarak açıklandı.

Başvuru yapacak olan bütün adayların aşağıda yazılı olan kurumun resmi sitesinden online olarak başvurmaları gerekiyor.

https://4bilan.comu.edu.tr

Başvuru yapan adayların KPSS puanı ÖSYM'ye ait olan web servisleri aracılığı ile alınacaktır.

Başvuran kişilerin lise mezuniyet belgelerinin başvuru sistemine yüklenmesi zorunludur ayrıca Yükseköğretim Mezuniyet Belgeleri YÖKSİS kayıtlarından alınacaktır.

Başvurular sonrasında yazılı veya sözlü sınav gerçekleştirilmeyecektir. KPSS (B) grubu puan sıralaması esas alınarak yerleştirmeler yapılacaktır.


Sağlık Personeli Alımı Başvuru Şartları


Hemşire alımı için başvuran kişilerin Ortaöğretim Kurumlarının Hemşirelik bölümü, Ebelik bölümü, Sağlık Memurluğu bölümü ve Sağlık Memurluğu bölümlerinden mezun olması gerekiyor.

Sağlık Teknikerliği alımı için başvuracak olan kişilerin Elektronörofizyoloji önlisans programından mezun olmak. TÜRKAK Ölçümlerin İzlenebilirliği ve Ölçüm Belirsizliği Eğitimi belgesine sahip olmak ve bunu belgelendirmek.

Tercih edilecek olan pozisyonun bütün şartlarını taşıyor olması gerekiyor ve Nöbet usulü çalışmaya engel bir durumunun bulunmaması zorunludur.

Bütün adaylar  birden fazla pozisyona başvuru yapamaz.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)
Kamu Personeli Alımı