Çanakkale Kentsel Hizmetler İlkokul Mezunu Operatör Alımı

Çanakkale kentinde hizmetlerine devam eden Kentsel Hizmetler birimi tarafından İlkokul Mezunu personel alımı yapılacağı ilan edildi.

Kamu Personeli Alımı 01.09.2019, 08:25
Çanakkale Kentsel Hizmetler İlkokul Mezunu Operatör Alımı

Türkiye genelince devam eden ve istihdam seferberliği kapsamında değerlendirilen kentsel hizmet birimleri personel alımı ve işçi alımı süreçlerine dair yayımlanan ilanlar kamuoyunun bilgisine sunulmaya devam ediyor.

Yayımlanan son ilanlarda belirtildiği üzere Kentsel Hizmet Müdürlükleri kapsamında devam eden personel alımı ve işçi alımı süreçleri dahilinde, adayların da uymaları gereken özel şartlar ve başvuru sürecine dair ilan bilgileri veriliyor.

Çanakkale Kentsel Hizmetler Personel Alıyor

Çanakkale kentinde faaliyetlerine devam eden kentsel hizmet birimi dahilinde yapılacak olan personel alımı için istihdam ilanı hazırlanmıştır.

Yapılacak olan istihdam için verilen ilan bilgilerinde yer alan ifadelere göre, ilgili alımların 1 kişilik kontenjan ile Operatör unvanı ile yapılacağı açıklanmıştır.

Başvuru Süreci

Adayların başvurularını tamamlamaları için öncelikli olarak ilkokul mezuniyeti şartına ve en az iki yıl istenilen operatörlük alanında tecrübe sahibi olma şartına uygun olmaları gerekmektedir.

Başvuru yapacak olan adaylar en geç 2.9.2019 mesai bitimine kadar başvurularını şahsen yapacak olup, uygun görülen adaylar ile görüşme sağlanacaktır.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)