Çanakkale Belediyesi İlkokul Mezunu İşçi Alıyor

Çanakkale Belediyesinde görevlendirilmek üzere ilkokul mezunu olmak kaydı ile işçi alımı yapılacağı açıklanmaktadır.

Kamu Personeli Alımı 15.09.2019, 07:55
Çanakkale Belediyesi İlkokul Mezunu İşçi Alıyor

Belediyelerin eksikliklerini tespit ettiği işçi kadroları ve personel kontenjanları için gerekli çalışmaların yapılmasının akabinde ilgili alanlara personel alımı ve işçi alımı gerçekleştirme süreçleri tüm hızı ile devam ediyor.

Öncelikli olarak hazırlanan başvuru kılavuzlarının kamuoyunun bilgisine sunulmasını ve resmi kanallar aracılığı ile yayımlanmasını bekleyen vatandaşlar, aracı kurumlar vasıtası ile ilanları takip etmektedir.

Bu ilanlarda en önemli kriter adaylar için kurumun talep ettiği özel şartlar olurken; adayların kılavuzda yazan her özel şarta uyum sağlamaları gerektiği açıktır.

Yayımlanan son ilanlarda yer alan bilgilere göre Çanakkale Belediyesi personel alımı ilanı altında Kepez Belediyesinde geçerli olmak üzere işçi alımı ilanına çıkmaktadır.

Çanakkale iş ilanları olarak kayıtlara geçen belediye personel alımı için adayların aşağıda yer alan kılavuzu takip etmeleri gerekmektedir.

2 kişilik kontenjan ile sınırlı olmak kaydı ile Temizlik İşçisi unvanı dahilinde işçi alımı yapılacak olup; adayların bu ilana başvuru yapabilmesi için hem ilkokul mezuniyetine hem de görevlerini yapmalarını engelleyecek bir engele sahip olmamaları gerekmektedir.

Başvuru yapacak olan adaylar için son başvuru tarihi 16.9.2019 tarihi olup; başvurular belediye binasına şahsen yapılacaktır.


Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)