Çanakkale Belediyesi Büro Memuru Alımı

Belediye bünyesine memur alımı yapılması için ilan yayınlandı. Yayınlanmış olan ilanda Çanakkale Belediyesi başkanlığı bünyesinde istihdam edilmek üzere 1 adet Büro memuru alımı yapılacak.

Kamu Personeli Alımı 09.11.2020, 10:48 10.11.2020, 09:16
Çanakkale Belediyesi Büro Memuru Alımı

Çanakkale Belediyesi Büro Memuru Alımı

Belediye bünyesine memur alımı yapılması için ilan yayınlandı. Yayınlanmış olan ilanda Çanakkale Belediyesi başkanlığı bünyesinde istihdam edilmek üzere 1 adet Büro memuru alımı yapılacak.

BAŞVURU BİLGİLERİ

Çanakkale Belediyesi Büro Memuru Alımı ilanı son başvuru tarihi 11.11.2020 olarak açıklanmıştır.

Başvurmak isteyen bütün bay ve bayan adayların aşağıda bulunan adrese şahsen başvurmaları gerekiyor.

Cevdet Paşa Mah. Gazi Bulvarı No:4 Çanakkale

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. Çanakkale Belediyesi Büro Memuru Alımı ilanına başvuracak tüm adayların Nüfus cüzdanı aslı veya kurumumuzca onaylanmak üzere fotokopisi gerekmektedir.

2. Çanakkale Belediyesi Büro Memuru Alımı ilanına başvuracak tüm Bay bayan adayların Diploma belgesinin aslı veya noter onaylı örneği veya e-devlet üzerinden alınacak barkotlu mezuniyet belgesi gerekmektedir.

3. Çanakkale Belediyesi Büro Memuru Alımı ilanına başvuracak tüm adayların Yabancı Okul Mezunu adaylar için Denklik Belgesinin aslı veya noter onaylı örneği gerekmektedir.

4. Çanakkale Belediyesi Büro Memuru Alımı ilanına başvuracak tüm erkek Adaylar için askerlik ile ilişkisi olmadığına dair resmi beyanı gerekmektedir.

5. Çanakkale Belediyesi Büro Memuru Alımı ilanına başvuracak tüm adayların görevlerini devamlı bir şekilde yapmasına engel olacak bir durumu olmadığına dair resmi beyanı.

6. Çanakkale Belediyesi Büro Memuru Alımı ilanına başvuracak tüm adayların 2 adet biyometrik fotoğraf gerekmekte ve bir adedi forma yapıştırılacaktır.

7. Çanakkale Belediyesi Büro Memuru Alımı ilanına başvuracak tüm adayların Sürücü belgesinin aslı veyahut noter onaylı sureti gerekmektedir. Aslı ibraz edilmek kaydıyla fotokopisi Belediyemizce onaylanabilir.

8. Çanakkale Belediyesi Büro Memuru alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Özel sektörde çalışılan süreler için SGK hizmeti dökümü gerekmektedir.

9. Çanakkale Belediyesi Büro Memuru alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Kamu kurumlarında çalışılan süreler için çalıştıkları kurumdan alınacak belge gerekmektedir.

10. Çanakkale Belediyesi Büro Memuru alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Fotoğraflı öz geçmiş gerekmektedir.

11. Çanakkale Belediyesi Büro Memuru alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Genel şartlar başlığında belirtilen mesleki tecrübeyi gösterir belge gerekmektedir.

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1 - Çanakkale Belediyesi Büro Memuru alımı ilanına başvuracak Türk vatandaşı olması gerekmektedir.

2 - Çanakkale Belediyesi Büro Memuru alımı ilanına başvuracak kamu haklarından mahrum bulunmaması gerekmektedir.

3 - Çanakkale Belediyesi Büro Memuru alımı ilanına başvuracak affedilmiş olsalar bile devletin ve milletin güvenliğine karşı suçlar işlememiş olması gerekiyor.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)