Çanakkale Belediyesi 10 Kamu Personeli Alımı

Çanakkale Belediyesi Yerel yönetimler sayfası üzerinden yayınlamış olduğu ilan ile KPSS 70 puan ile 5 kişi Zabıta memuru ve 5 kişi İtfaiye eri olmak üzere 10 kamu personeli alımı yapılmaktadır. Başvurular şahsen yapılacaktır.

Kamu Personeli Alımı 17.01.2019, 11:41 17.01.2019, 16:23
Çanakkale Belediyesi 10 Kamu Personeli Alımı

Çanakkale Belediyesi 5 kişi İtfaiye eri kamu personeli alımı için adayların İtfaiyecilik ve Yangın Güvenliği, Sivil Savunma ve İtfaiyecilik Meslek Yüksek Okulundan Mezun olmak ve En az (C) sınıfı Sürücü Belgesi sahibi olmak ayrıca KPSSP93 en az 70 puana sahip olmak şartı vardır. Sözlü sınavın yeri, şekli, zamanı ve adaylarda aranan genel ve özel şartlara aşağıdaki linkte ekli olan ilan kılavuzundan ulaşabilirsiniz.

Çanakkale Belediye Başkanlığı 5 kişi zabıta memuru alımı için adayların Herhangi bir Lisans programından Mezun olmak ve En az (B) Sınıfı Sürücü Belgesi Sahibi Olmak ayrıca KPSSP3 en az 70 puana sahip olmak Zabıta Memuru kadrolarına atanacaklar için son beş yıl içerisinde YDS İngilizce sınavından en az (D) seviyesinde puan almış olmak şartı aranmaktadır.

Belediye Kamu personeli alımı sözlü sınav ile yapılacak olup adayların 11 Şubat 2019 tarihinden başlayarak Belediye başkanlığından veya belediyenin internet adresinden (www.canakkale.bel.tr)  temin edilecek iş talep formu ile 15 Şubat 2019 Tarihine kadar adaylardan istenen diğer beleğeler ile beraber şahsen müracaat edilmesi gerekmektedir.

Çanakkale Belediyesi 10 Kamu Personeli Alımı başvuru kılavuzu için tıklayınız.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (3)
Haklı yorum 2 yıl önce
YDS den D seviye puan almak da nedir birisi aydınlatabilir mi? Zabıta vatandaşla İngilizce mi anlaşacak. Eğer öyleyse :) niye B veya C seviye değilde D seviye?
Hazal 2 yıl önce
Yds komik ama gülemedim zabitanı tercüman mı alımı döndürün torpili
Merve soylu 2 yıl önce
İşiniz gücünüz yalan dolan. Sok 3 aylığına köle gibi çalıştırıp sonra da defediyorlar. Kadroya alacağız yalanlariyla daha çok calistiriyorlar