Çalışma Bakanlığı KPSS 65 ile Büro Memuru Alımı İlanı Yayımlandı

Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı kuruluşlarında görevlendirilmek üzere büro memuru alımı yapılacağı ilan edildi.

Kamu Personeli Alımı 23.08.2019, 07:25 23.08.2019, 19:43
Çalışma Bakanlığı KPSS 65 ile Büro Memuru Alımı İlanı Yayımlandı

Bakanlıklar dahil olmak üzere hem ülke genelinde hem de yerel yönetimler istihdam birimlerinde yaşanan personel alımı ve işçi alımı süreçleri tüm hızı ile devam ederken, bakanlık kuruluşlarından da yeni istihdam ilanları yayımlanmaya devam ediyor.

Çankırı SYDV

Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı bünyesinde hizmet faaliyetlerine devam Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı bünyesinde personel alımı yapılacağı ilan edilirken, istihdamın gerçekleştirileceği adres olarak Çankırı Eldivan SYDV adresi işaret edildi.

Unvan ve Kontenjan

Çankırı Eldivan SYDV Personel alımı olarak çıkılan ilanda yer alan detaylara ve alımların yapılacağı kontenjan ile unvan bilgilerinde yer alan ifadelere göre, alımların 1 kişi ile sınırlı olması kaydı ile Büro Memuru unvanında gerçekleştirileceği ilan edildi.

Başvuru Şartları

Çankırı Eldivan SYDV bünyesinde gerçekleştirilecek olan büro memuru alımı için başvuru yapacak olan adayların; Muhasebe, Bilgisayar, İşletme, İktisat Fakülteleri, İktisadi İdari Bilimler Fakültesinden birinde eğitim almak ve en az 4 yıllık olması gereken Maliye programından mezun olmak şartına uygun olmaları gerekmektedir.

Adayların 2018-2019 KPSS P3 puan türünden en az 65 puan almış olmaları gerekirken, başvuru tarihi itibari ile en az 6 aydır Eldivan ilçesinde ikamet ediyor olmaları gerekmektedir.

Başvuru Süreci

Eldivan SYDV Büro Memuru Alımı için başvuru yapacak olan adayların ilgili ilanda belirtilen belgeleri temin edebilecek şekilde en geç 2.9.2019 tarihine kadar başvurularını tamamlamaları gerekmektedir. Evrak teslimi için son tarih ise 6.9.2019 tarihidir.

Eldivan SYDV Büro Memuru başvurusu için tıklayınız.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)