Çalışma Bakanlığı 4 İlde SYDV Kamu Personeli Alımı

Yayımlanan ilan kapsamında Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı uhdesinde bulunan Sosyal Yardım ve Dayanışma Vakıflarınca 4 İlde SYDV memuru alımı yapılmaktadır. Alım sosyal yardım ve inceleme görevlisi ve büro memuru olarak gerçekleştirilecektir. İşte tüm detaylarıyla haberimizde...

Kamu Personeli Alımı 05.12.2019, 12:16 06.12.2019, 11:28
Çalışma Bakanlığı 4 İlde SYDV Kamu Personeli Alımı

Aile, Çalışma Bakanlığı tarafından Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdürlüklerinde istihdam edilmek üzere 4 ilde kamu personeli alımı yapılacağı ilan edilmiştir.  Başvurular başlamış olup online olarak yapılmaktadır.

SYDV kamu personeli alımları hangi şehirlerde yapılmaktadır. Kütahya Şaphane sosyal yardım v inceleme görevlisi, Van İline büro görevlisi alımı, Çankırı Kızılırmak büro görevlisi alımı ve Ordu Çaybaşı sosyal yardım ve inceleme görevlisi alımı yapılacağı ilan edilmiştir.

Yukarıda verilen resimde hangi il ve ilçede Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakıflarınca hangi unvan ve kadrolarda kamu personeli alımı yapılacağı gösterilmiştir. Bunun yanı sıra son başvuru tarihleri görülmektedir. İlgili adaylar son başvuru tarihini kaçırmamaları gerekmektedir.

Başvuru yapmak için Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı sosyal yardımlar genel müdürlüğünün resmi web sitesi ( Vakıf ilan sitesine ) kayıtlarını yaptırdıktan sonra başvurularını tamamlayabilirler.

İlgili adayların başvuru şartları; 35 yaşını doldurmamış olması en az 4 yıllık lisans eğitimini tamamlamış olması ve ilgili ilanda yer alan mezuniyet şartlarını sağlıyor olması, Kamu Personeli Seçme Sınavında KPSS-P3 puan türünde en az 60 puan almış olma şartları aranmaktadır.

Aile Bakanlığı SYDV memur alımı başvurusu için tıklayınız.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (2)
Kamu yönetimi mezunuyum 9 ay önce
İkamet şartının kaldırılmasını talep ediyorum
admin 9 ay önce
yaş şartının kaldırılmasını talep ediyoruz