Çalışma Bakanlığı 2 Şehirde Memur Alımı

Yayımlanan ilana göre Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdürlüklerinde 2 farklı kadroda ve 2 şehirde SYDV memur alımı yapılacağı duyurulmuştur. Alınacak pozisyonlar ise sosyal yardım ve inceleme görevlisi ve büro memuru alımı…

Kamu Personeli Alımı 13.11.2019, 00:01
Çalışma Bakanlığı 2 Şehirde Memur Alımı

SYDV memur alımı ilanlarına göre 2 farklı kadro ile 2 şehirde kamu personeli alımı yapılacak şehirler ve ilçeler Kırıkkale Balişeyh ilçesinde büro memuru alımı ve Giresun Çanakçı ilçesinde sosyal yardım ve inceleme görevlisi alımı yapılacağı duyurulmuştur.

Başvuru şekli; İlgili adayların başvuruları ise Aile Bakanlığı Sosyal Yardım Genel Müdürlüğü resmi web sitesi üzerinden vakıf ilan sayfasına kayıt yaparak başvurulara açık olacaktır. Kayıt yapan aday sonrasında Kırıkkale Balışeyh büro memuru alımı için 1000676 ilan numarasına ve Giresun Çanakçı sosyal yardım ve inceleme görevlisi alımı için 1000627 numaralı ilana başvuruda bulunabilirsiniz.

Başvuracak adaylar resmi siteye girişten sonra başvuru butonunu tıkladıktan sonra açılan sayfada kendine ait bilgileri doldurarak başvuruda bulunduğu vakfa belgelerini teslim etmeleri gerekiyor.

Başvuru tarihleri; Kırıkkale Balışeyh büro memuru alımı 21 Kasım 2019 tarihinde başvurular son bulacaktır. Giresun Çanakçı sosyal yardım ve inceleme görevlisi alımı 20 Kasım 2019 tarihinde sona ereceği ilan edilmiştir.

Mezuniyet şartı: Sosyal yardım ve inceleme sorumlusu alımı ve büro görevlisi alımı için Halkla İlişkiler, Psikoloji, İletişim ve Sosyal Hizmetler, Fen Edebiyat Fakülteleri ile Sosyoloji, Sosyal Hizmetler, İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi, Psikolojik Danışmanlık Rehberlik, Fen Edebiyat Fakültelerinden mezun olunması gerekmektedir.

Genel Başvuru Şartı: Başvuruda bulunacak adaylar B sınıfı ehliyete sahip olması, bulunduğu il sınırları içerisinde ikamet ediyor olması, KPSS P3 puan türünden en az 60 puan alınması gerekmektedir.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (2)
Xxx 1 yıl önce
Hay ben o kpss yi cikaranin yetti be 60 puanmis 70 puanmis 4 yil okumusum be 4 senemi vermisim aq okuluna karsimiza bide kpss belasini cikardilar
grp 1 yıl önce
büro memurundan ehliyet istemeleri de ayrı bir tuhaf yani !