Çalışma Bakanlığı 2 Şehir’de Kamu Personeli Alıyor

Yayımlanan ilana göre Aile Bakanlığı 2 Şehirde istihdam edilmek üzere kamu personeli alımı yapmaktadır. İlgilenen adaylar için başvuru şartları ve son başvuru tarihleri haberimizin devamında…

Kamu Personeli Alımı 24.12.2019, 00:01
Çalışma Bakanlığı 2 Şehir’de Kamu Personeli Alıyor

Aile Bakanlığı tarafından yayınlanan ilan göre 2 şehirde sosyal yardım ve inceleme görevlisi ve büro memuru kamu personeli alımı yapılacağı duyurmuştur. Alınacak personellerin öğrenim durumları başvuru şartları, başvuru adresleri ile tüm detayları aşağıda verilmiştir.

Siirt Şirvan sosyal yardım ve inceleme görevlisi 2 kişinin alımı için 6 Ocak 2019 tarihi bitimine kadar başvuruda bulunabilirsin. Ofis programlarını iyi derecede kullanıyor olmak. Üniversitelerin lisans düzeyinde eğitim veren Sosyoloji, Psikoloji, Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik, Halkla İlişkiler, İletişim, Sosyal Hizmetler Bölümü veya İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Bölümlerinden mezun olmak. En az B sınıfı sürücü belgesine sahip ve aktif olarak araç kullanıyor olması gerekmektedir.

Eskişehir Muradiye büro görevlisi 1 kişinin alımı için 30 Aralık 2019 tarihi bitimine kadar başvuru kabul edecektir. MEB onaylı bilgisayar sertifikasına sahip olmak Microsoft Office programlarını kullanıyor olmak veya mezun olduğu okulda zorunlu/ortak/seçmeli bilgisayar dersi almış olmak ve bu hususu resmi olarak belgelemek. 4 yıllık Yükseköğretim Kurumlarının Sosyoloji bölümünden mezun olmak. En az B sınıfı ehliyete sahip olması gerekmektedir.

Genel ortak şartlar neler: ÖSYM tarafından 2018 veya 2019 yıllarında yapılan Kamu Personeli Seçme Sınavında KPSS P3 puan türünde en az 60 puan almış olmak. İkamet şartı aranmaktadır.

Aile Bakanlığı kamu personeli alımı başvurusu için tıklayınız.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)