Buz Pateni Hocası Alımı

Yayınlanmış olan kamu iş ilanları bilgilerinde Kamu personel alımı içinde Van iş ilanları dahilinde İpekyolu belediye başkanlığı bünyesinde görevlendirilmek üzere kadrolu olarak 2 adet Buz Pateni Hocası alımı yapılacak. Buz Pateni Hocası nasıl olunur? Buz Pateni Hocası maaşları?

Kamu Personeli Alımı 30.07.2021, 08:44
Buz Pateni Hocası Alımı

Buz Pateni Hocası Alımı

Van ipekyolu belediyesi başkanlığı tarafından resmi olarak açıklanmış olan kamu işçi alımı ilanları için başvuracak kişilerin istenilen şartları taşıması gerekiyor.


Buz Pateni Hocası Alımı Başvuru Bilgileri Nedir?


Belediye iş ilanları 2 hoca alımı ilanları son başvuru tarihi 02.08.2021

2 tane belediye personel alımı ilanına başvuru için

Kurumun aşağıda resmi olarak yazılı olan

Adres üzerinden başvuru yapılması gerekiyor

Hafiziye mahallesi Kazım Karabekir caddesi Serdar 2 sokak No: 3 İpekyolu - Van

Kamu Personel Alımı Başvuru Şartları Nelerdir?


Buz pateni hocası yayınlanan ilanı için başvuracak kişilerin TC Türk vatandaşı olmak zorunluluğu bulunuyor.

Belediye buz pisti için ilan edilen ilanı için başvurmak isteyen kişilerin kamu hak ve hukuklarından mahrum olmama zorunluluğu bulunmakta.

İpekyolu belediyesi için yayınlanmakta bulunan iş ilanlarına başvuruda bulunacak vatandaşların Türkiyenin Anayasasını çökermeye çalışmak ve Türkiye Cumhuriyetine karşı suç işlememiş olmak zorunluluğu var.


Personel  Alımı İstenen Belgeler Nelerdir?


Paten hocası alımı için duyurulmuş resmi ilan başvuracak tüm adayların Kimlik kartının aslı ve fotokopisinin olması zorunludur.

İpekyolu Van şehri için ilanına başvuru işlemi yapmak isteyen bütün adayların Diploma belgelerinin aslı ya da noter üzerinden onaylı örneği ya da e-devlet üstünden alınmış olan barkotlu olan mezuniyet belgesi gerekiyor.

Van buz hocası yayınlanmış iş ilanına başvurmak isteyenlerin yurt dışı okullardan mezun olmuş şahısların Denklik Belgelerinin aslı ve onaylı örnekleri gerekmekte.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)
Kamu Personeli Alımı