Büyükşehir Bünyesine Kamyon Şoförü Alımı

Kamyon şoförü alımı yapılması için iş ilanı yayınlandı. Yayınlanan ilanda Denizli Büyükşehir belediyesi kendi bünyesinde görevlendirilmek üzere 1 adet kadrolu kamyon şoförü alımı yapılacak.

Kamu Personeli Alımı 19.11.2020, 17:04
Büyükşehir Bünyesine Kamyon Şoförü Alımı

Büyükşehir Bünyesine Kamyon Şoförü Alımı

Kamyon şoförü alımı yapılması için iş ilanı yayınlandı. Yayınlanan ilanda Denizli Büyükşehir belediyesi kendi bünyesinde görevlendirilmek üzere 1 adet kadrolu kamyon şoförü alımı yapılacak.

BAŞVURU BİLGİLERİ

Denizli belediyesi Kamyon Şoförü Alımı ilanı son başvuru tarihi 23.11.2020 olarak açıklanmıştır.

başvuru yapmak isteyen kişilerin ik@denizliperas.com mail adresine özgeçmiş göndermeleri gerekiyor. Şahsen veya posta ile yapılacak olan başvurular kabul edilmeyecektir.

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. Denizli belediyesi Kamyon Şoförü Alımı ilanına başvuracak tüm adayların Nüfus cüzdanı aslı veya kurumumuzca onaylanmak üzere fotokopisi gerekmektedir.

2. Denizli belediyesi Kamyon Şoförü Alımı ilanına başvuracak tüm Bay bayan adayların Diploma belgesinin aslı veya noter onaylı örneği veya e-devlet üzerinden alınacak barkotlu mezuniyet belgesi gerekmektedir.

3. Denizli belediyesi Kamyon Şoförü Alımı ilanına başvuracak tüm adayların Yabancı Okul Mezunu adaylar için Denklik Belgesinin aslı veya noter onaylı örneği gerekmektedir.

4. Denizli belediyesi Kamyon Şoförü Alımı ilanına başvuracak tüm erkek Adaylar için askerlik ile ilişkisi olmadığına dair resmi beyanı gerekmektedir.

5. Denizli belediyesi Kamyon Şoförü Alımı ilanına başvuracak tüm adayların görevlerini devamlı bir şekilde yapmasına engel olacak bir durumu olmadığına dair resmi beyanı.

6. Denizli belediyesi Kamyon Şoförü Alımı ilanına başvuracak tüm adayların 2 adet biyometrik fotoğraf gerekmekte ve bir adedi forma yapıştırılacaktır.

7. Denizli belediyesi Kamyon Şoförü Alımı ilanına başvuracak tüm adayların Sürücü belgesinin aslı veyahut noter onaylı sureti gerekmektedir.

8. Denizli belediyesi Kamyon Şoförü alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Özel sektörde çalışılan süreler için SGK hizmeti dökümü gerekmektedir.

9. Denizli belediyesi Kamyon Şoförü alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Kamu kurumlarında çalışılan süreler için çalıştıkları kurumdan alınacak belge gerekmektedir.

10. Denizli belediyesi Kamyon Şoförü alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Fotoğraflı öz geçmiş gerekmektedir.

11. Denizli belediyesi Kamyon Şoförü alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Genel şartlar başlığında belirtilen mesleki tecrübeyi gösterir belge gerekmektedir.

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1 - Denizli belediyesi Kamyon Şoförü alımı ilanına başvuracak Türk vatandaşı olması gerekmektedir.

2 - Denizli belediyesi Kamyon Şoförü alımı ilanına başvuracak kamu haklarından mahrum bulunmaması gerekmektedir.

3 - Denizli belediyesi Kamyon Şoförü alımı ilanına başvuracak affedilmiş olsalar bile devletin ve milletin güvenliğine karşı suçlar işlememiş olması gerekiyor.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)