Büyükşehir Belediyesi Şoför Alımı Yapacak

Büyükşehir belediyesi başkanlığı tarafından şoför alımı yapmak için iş ilanı yayınlanmıştır. İstanbul Büyükşehir Belediyesine ait kariyer internet sitesi sayfası üzerinden otobüs şoför alımı yapmak için iş ilanı yayınlanmıştır.

Kamu Personeli Alımı 09.10.2020, 15:36
Büyükşehir Belediyesi Şoför Alımı Yapacak

Büyükşehir Belediyesi Şoför Alımı Yapacak

Büyükşehir belediyesi başkanlığı tarafından şoför alımı yapmak için iş ilanı yayınlanmıştır. İstanbul Büyükşehir Belediyesine ait kariyer internet sitesi sayfası üzerinden otobüs şoför alımı yapmak için iş ilanı yayınlanmıştır.

BAŞVURU BİLGİLERİ NEDİR

Yayınlanmış olan Otobüs şoförü alımı ilanında İstanbul Büyükşehir Belediyesi kariyer sitesi tarafından yayınlanmakta olan iş ilanlarına başvurmak isteyen bütün kişiler aşağıdaki link üzeriden başvurmaları gerekiyor.

Yayınlanmış olan Otobüs şoförü alımı ilanının son başvuru tarihi 13.01.2021 olarak açıklanmıştır.

https://kariyer.ibb.istanbul/

OTOBÜS SOFÖRÜ ALIMI ŞARTLARI

1. Otobüs şoförü alımı ilanına başvurmak isteyen kişilerin en az lise mezunu olma zorunluluğu bulunmaktadır.

2. Otobüs şoförü alımı ilanına başvurmak isteyen kişilerin E sınıfı sürücü ehliyetine belgesine sahip ve aktif olarak araç kullanabilmek gerekmektedir.

3. Otobüs şoförü alımı ilanına başvurmak isteyen kişilerin SRC ve Psikoteknik belgelerine sahip olma zorunluluğu bulunmakta.

4. Otobüs şoförü alımı ilanına başvurmak isteyen kişilerin Erkek adaylar için askerlik ile ilişiği olmaması gerekiyor.

5. Otobüs şoförü alımı ilanına başvurmak isteyen kişilerin vardiyalı çalışma düzenine uyum sağlayabilecek niteliklerde olma zorunluluğu bulunmakta.

6. Otobüs şoförü alımı ilanına başvurmak isteyen kişilerin İstanbul Avrupa veya Anadolu Yakası’nda ikamet etme şartı bulunmaktadır.

İSTENİLEN BELGELER

a. Otobüs şoförü alımı ilanına başvurmak isteyen kişilerin Nüfus cüzdanı aslı veya kurumumuzca onaylanmak üzere fotokopisi gerekmektedir.

b. Otobüs şoförü alımı ilanına başvurmak isteyen kişilerin Diploma belgesinin aslı veya noter onaylı örneği veya e-devlet üzerinden alınacak barkotlu mezuniyet belgesi gerekmektedir.

c. Otobüs şoförü alımı ilanına başvurmak isteyen kişilerin Yabancı Okul Mezunu adaylar için Denklik Belgesinin aslı veya noter onaylı örneği gerekmektedir.

d. Otobüs şoförü alımı ilanına başvurmak isteyen kişilerin başvuru yapan erkek Adaylar için askerlik ile ilişkisi olmadığına dair resmi beyanı gerekmektedir.

e. Otobüs şoförü alımı ilanına başvurmak isteyen kişilerin görevlerini devamlı bir şekilde yapmasına engel olacak bir durumu olmadığına dair resmi beyanı.

f. Otobüs şoförü alımı ilanına başvurmak isteyen kişilerin 2 adet biyometrik fotoğraf gerekmekte ve bir adedi forma yapıştırılacaktır.

g. Otobüs şoförü alımı ilanına başvurmak isteyen kişilerin Sürücü belgesinin aslı veyahut noter onaylı sureti gerekmektedir. Sürücü belgesinin aslı gösterilmek üzere kaydıyla fotokopisi Belediyemizce onaylanabilir.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (1)
Rıfat Gül 5 ay önce
Selamun aleykum ben Sarıyer'de oturuyorum adım Rıfat 14.yıl Sarıyer'de paketlemede cay fabrıkasında calıstım teknoloji ılerledı ıs portıfe gectı elemana ıhtıyac kalmadı ısten cıkarttılar 15.aydır bostayım ıs arıyorum sarıyer.beledıyesıne form doldurdum ıs ıcın 10.ay oldu vurust cıktı adam almıyorlar buyuksehır beledıyesınde temızlık ısı ıstıyorum evlıyım 2.tane cocugum var 4 yasında kızım 2.yasında oglum var her ıkısı'de aslım boransıd hastası borclarım var İstanbul buyuksehır beledıye baskanımızdan ıs ıstıyorum Allah rızası ıcın ılgılenırmısınız? Saygılarımı sunarım 0544.885.02.24 Allah'a emanet olun.