BüyükŞehir Belediyesi Lise Lisans Mezunu 50 Kamu Personeli Alımı

Büyükşehir Belediyesi Yayınladığı İlanla lise ve lisans mezunu adayların başvuru yapabileceği 50 personel alımı ilanı yayınlamış olup Adaylar Zabıta Memuru olarak istihdam edilecektir. Başvurular 30 Kasım 2018 Tarihinde Sona erecektir.

Kamu Personeli Alımı 10.11.2018, 06:38 16.11.2018, 14:25
BüyükŞehir Belediyesi Lise Lisans Mezunu 50 Kamu Personeli Alımı

Bursa Büyükşehir Belediye Başkanlığı Lise ve dengi okul mezunlarının başvuru yapabileceği Zabıta Memuru 25 kişi Devlet Memuru Alımında adayların Kamu Personeli Seçme Sınavından KPSSP94 puan türünden 70 puan almış olanlar başvuru yapabilecektir. Başvuru yapacaklar için 2018 yılı KPSS sınavına girmiş olmak ve ilgili puan türünden belirtilen asgari KPSS puanını almış olmak İlan edilen kadrolar için aranan diğer başvuru şartlarını taşımak gerekmektedir.

Bursa Büyükşehir Belediye Başkanlığı lisans mezunu 25 kişi Kamu Personeli Alımında adayların: Ekonomi, İktisat, İş İdaresi ve İktisat, İş İdaresi, İşletme, Muhasebe, Finansman, Muhasebe ve Finans Yönetimi, Pazarlama, Yönetim ve Organizasyon, Kamu Yönetimi, Uluslararası İlişkiler,İnsan Kaynakları Yönetimi, İnsan Kaynakları, Halkla İlişkiler, Halkla İlişkiler ve Tanıtım Lisans Programlarının Birinden Mezun Olmak ve 2018 yılı KPSSP3 puan türünden en az 70 puan almış olmak şartı vardır.

Adaylar Başvuru yapmak için başvuru formunu eksiksiz ve doğru olarak doldurmaları, istenilen diğer belgelerle birlikte 26 Kasım 2018 gününden 30 Kasım 2018 günü mesai bitimine kadar (mesai günlerinde saat 09.00-17.00 arasında) Bursa Büyükşehir Belediyesi Ana Hizmet Binası Zafer Mah. Ankara Yolu Caddesi No:1 D Blok Zemin Kat adresine şahsen teslim etmeleri gerekmektedir.

Bursa Büyükşehir Belediye Başkanlığı Başvuru kılavuzu için tıklayın.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (1)
Okan Kolay 1 yıl önce
Endüstri Meslek lisesi, metal teknolojisi mezunuyum , ayrıca vinç operatörüyüm her türlü iş makinası ve ağır vasıta ehliyetim mevcut . Başvuru yapabilmem için illa ki yüksek okul mezunu mu olmam gerek 2018 kpssden 65 puan aldım herşey tutuyor yüksek okul işi bozdu

Gelişmelerden Haberdar Olun

@