Büyükşehir Belediyesi KPSS’siz 80 Personel Alımı

Büyükşehir Belediyesi yayınlamış olduğu ilanla düşük şartlarla KPSS şartsız 80 personel alımı yapılacaktır. Başvuru ve diğer şartlara ulaşabilirsiniz.

Kamu Personeli Alımı 11.12.2018, 16:14 11.12.2018, 17:16
Büyükşehir Belediyesi KPSS’siz 80 Personel Alımı

Bursa Büyükşehir Belediyesi ve Bursa Nilüfer Belediyesi yayınlamış oldukları ilanlar ile 15 kişi Otopark görevlisi olarak Bursa Nilüfer belediyesine 15 kişi Teknik personel ( Tekniker, Teknisyen, Mühendis vb. ) olarak Nilüfer Belediyesine Büro elemanı olarak 20 kişi ayrıca park görevlisi 30 kişi toplamda 80 kişi Alınıcaktır.

BURBAK Otopark görevlisi ( Vale ) olarak istihdam edilecek 15 kişi Kamu Personeli Alımı için herhangi bir eğitim şartı veya KPSS şartı bulunmamaktadır. Personel alımı daimi olup müracaat edecek adayların işin gereği olarak ayakta durmasına bir engelinin bulunmaması gerekmektedir.

Başvurular başlamış olup olup 14 Aralık 2018 tarihinde sona erecektir. Başvuru yapmak isteyenler Belediye kuruluşu olan BURBAŞ A.Ş ye şahsen müracaat edeceklerdir. Başvuru için istenen gerekli belgeler görüşme sonucunda adaylara bildirilecektir.

Nilüfer Belediyesi NİLBEL A.Ş 15 kişi Teknik personel alımına adaylar için yaş veya eğitim şartı bulunmamaktadır. Alım yapılacak ünvanlar Tekniker, Teknisyen ve Mühendis vb. Statüde yapılacaktır.  Başvurular 21 Aralık 2018 tarihinde bitecektir. 20 Kişi Büro elemanı alımı için adayların şahsen başvuru yapması gerekmekte dir.

30 Kişi Park Görevlisi Temizlik alımına son başvuru tarihine kadar şahsen başvuru yapılacak olup son başvuru tarihi 21 Aralık 2018 olarak açıklanmıştır.

Bursa Belediyesi 15 personel alımı ilan metni için tıklayınız.

Bursa Nilüfer Belediyesi 65 personel alımı ilan metni tıklayınız.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (2)
ğüler güler 1 yıl önce
İşe çok ihtiyaçım var çok zor durumdayım iki tane çocugum var
Selcan 13 ay önce
Hemsire yokmuuu

Gelişmelerden Haberdar Olun

@