Büyükşehir Belediyesi Kamu İşçisi Alımı

Büyükşehir Belediyesi tarafından yayınlanan ilan göre İlköğretim okulu mezunu 3 kişi istihdam edileceği duyruldu. Başvurular başlamış olup 18 Ekim 2018 son başvuru tarihi olarak açıklanmıştır.

Büyükşehir Belediyesi Kamu İşçisi Alımı

İŞKUR tarafından 09 Ekim 2018 tarihinde yayınlanan ilana göre Van Büyükşehir Belediyesine İlköğretim veren bir Okuldan Mezun E sınıfı Ehliyete sahip Van Büyükşehir Belediye Başkanlığında Çalışsacak toplam 3 kişi Kamyon Şoförü olarak istihdam edilecektir.

Başvuruda bulunacak adayların İlköğretim veren bir kurumdan mezun olması ve E Sınıfı Ehliyete sahip olması yeterlidir. Kamu Personeli Seçme Sınavı şartı bulunmayan Kamu işçisi alımına Durumu sadece Eski Hükümlü ve Terörle Mücadelede Yaralananlar Başvurabileceklerdir.

Kamu İşçisi alımına durumu uyan adayların 18 Ekim 2018 Çarşamba gününe kadar İŞKUR il, İlçe Müdürlüklerine Şahsen  veya İŞKUR Resmi internet sitesi üzerinden İş İlan No (00004678444) İşgücü alımına Müracaat etmeleri gerekmektedir.

Van Büyükşehir Belediye Başkanlığı Kadın Yaşam Merkezi Toplantı Salonunda 25 Ekim 2018 Perşembe günü saat 14:00 ile 15:00 saatleri arasında Noter huzurunda kura çekimi yapılacaktır. Kurada ismi çıkanlara Yazılı veya sözlü Sınavın yeri ayrıca Adaylara posta yolu ile İadeli Taahütlü olarak yazılı olarak bildirilecektir.

Kamu Personel Alımı

Güncelleme Tarihi: 09 Ekim 2018, 08:44
YORUM EKLE