Büyükşehir Belediyesi Kamu İşçisi 10 Personel Alımı! Bugün Başladı

Yayımlanan ilana göre Büyükşehir Belediye Başkanlığı kurum dışı 10 kamu işçisi alımı yapılmaktadır. Alınacak personeller büro memuru ve şoför alımı olarak yapılacağı duyurulmuştur. Başvurular bugün itibariyle başlamış olup ilgili adayların başvurularını online olarak yapılmaktadır. Tüm detaylar…

Kamu Personeli Alımı 05.11.2019, 00:41 05.11.2019, 14:18
Büyükşehir Belediyesi Kamu İşçisi 10 Personel Alımı! Bugün Başladı

Büyükşehir Belediye Başkanlığı kurum dışı ilan ile 10 kamu işçisi alımı yapacağını ilan etmiş olup alım yapılacak büro memuru ve şoför başvuruları bugün 5 Kasım 2019 Salı günü itibariyle başlamıştır.

Belediyenin yayımlamış olduğu kurum dışı ilana göre 6 kişi büro memuru ve 4 kişi ise yolcu taşıma şoför alımı yapılacak olup toplamda 10 kamu işçisi alınacağını ilan etmiştir. Başvurular bugün 5 Kasım itibariyle başlamış olup 6 Kasım 2019 mesai saati bitimine kadar başvuruda bulunabilirsiniz.

İlgili adaylar kurum dışı kamu işçisi alımına başvuru için Mersin Büyükşehir Belediye Başkanlığının “ Mersin Büyükşehir Anonim Şirketi “ resmi web sitesinde yer alan üst menüde başvuru formunu doldurup daimi işçi alımına başvurularını tamamlayabilirler.

Başvuru şartlarında; Büro memuru ve şoför alımı için en az lise mezunu olması ve şoför alımı için E sınıfı ehliyete sahip olması gerekmektedir. Şartlara haiz olan adaylar online başvuruda bulunabilir.

Mersin Büyükşehir Belediyesi daimi işçi alımı kılavuzunu tıklayın.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (1)
Veli Dönmez 1 yıl önce
Mersin büyük şehirde çalışmak istiyorum form vermiştim çağırmadılar İnşAllah bunda çağırırlar