Büyükşehir Belediyesi Engelli Kamu Personeli Alımı

Büyükşehir Belediye Başkanlığı 25 Ekim 2018 tarihinde İŞKUR üzerinden yayınlamış olduğu ilanla 1 kişi Engelli Teknisyen istihdam edileceğini açıkladı. 5 Kasım 2018 son başvuru tarihi olarak açıklandı. Çalışma adresi Manisa Büyükşehir Belediye Başkanlığıdır.

Kamu Personeli Alımı 25.10.2018, 06:51 25.10.2018, 07:20
Büyükşehir Belediyesi Engelli Kamu Personeli Alımı

Manisa Büyükşehir Belediye Başkanlığı İŞKUR sitesinde yayınlanan ilana göre Engelli 1 kişi Motorlu Araçlar Teknolojisi / Otomotiv Teknolojisi Teknisyeni olarak alınacak olup Kamu Personeli için adaylarda aranan şartlar: lise ve dengi bir okul mezunu olması, başvuru yapacak adayların en az ilanda belirtilen meslekten 2 yıl deneyim ve tecrübeye sahip olması, Manisa ili merkez ve diğer ilçelerinde görevini yapmayı kabul etmesi gerekmektedir.

Kamu Personeli adayların ilgili ilanda mesleği belirttiğimiz teknisyen kadrosunda 2 ay deneme süresine tabi tutulacak olup bu ilana kişisel durumu Engelli olanlar başvuracaktır, ayrıca başvuruda bulunan tüm adaylar sözlü sınav ( Mülakat ) tabi tutulacaktır. Ayrıca adayların 2018 yılı Engelli Kamu Personeli Seçme sınavı ( EKPSS) girmiş olması şartı aranmaktadır.

Çalışma adresi Manisa ili olup başvuru yapacak adayların son başvuru tarihi olan 5 Kasım 2018 tarihine kadar İŞKUR il Müdürlüklerine şahsen veya resmi internet sitesi üzerinden iş ilan no (00004703018) ile müracaat etmeleri gerekmektedir.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@