Büyükşehir Belediyesi En Az İlkokul 5 Unvanda 155 İşçi Alımı

Türkiye İş Kurumu Üzerinden yayınlanan ilana göre Mersin Büyükşehir Belediye Başkanlığında istihdam edilmek üzere en az ilkokul mezunu 5 unvanda işçi alımı yapacağını duyurdu. İlgilenen adayların başvuruları ve detayları haberimizde…

Kamu Personeli Alımı 02.06.2020, 00:40
Büyükşehir Belediyesi En Az İlkokul 5 Unvanda 155 İşçi Alımı

İŞKUR üzerinden yayınlanan ilanlara göre Mersin Büyükşehir Belediyesi İş Makinesi Operatörü, Silindir Operatörü, Klima İmalat ve Montajcısı, Plaj Görevlisi ve Kasap olmak üzere en az ilkokul mezunu 5 unvanda 155 geçici/daimi olarak işçi alımı yapılacağı ilan edilmiştir. İlgilenen adayların son başvuru tarihi 03 Haziran 2020 olarak ilan edilmiştir.

İş Makinesi Operatörü alımı başvuru şartları; T.C vatandaşı olması, Kamu haklarından mahrum bulunmaması, En az lise mezunu olması, Operatör belgesine sahip olması ve 3 yıl deneyimin bulunması gerekmektedir.

Silindir Operatörü alımı başvuru şartları; Türk vatandaşı olması, En az lise mezunu olması ve 3 yıl deneyim şartına sahip olunması gerekiyor.

Klima İmalat ve Montaj elemanı başvuru şartları; T.C vatandaşı, En az lise mezunu, 1 ile 3 aralığında deneyime sahip olunması gerekmektedir.

Plaj Görevlisi alımı başvuru şartları; Türk vatandaşı olması, En az ilkokul mezunu olması gerekiyor.

Kasap alımı başvuru şartları; En az ilkokul mezunu olması, Kalfalık belge sahibi olması, en az 3 yıl deniyim sahibi adaylar arasından başvurular kabul edilecektir.

Başvuru ilan kılavuzu  ve plaj görevlisi alımı ilan kılavuzu.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)