Büyükşehir Belediyesi Bay Bayan 4 Unvanda Daimi 14 İşçi Alımı

Türkiye İş Kurumu kurum dışı ilan ile Büyükşehir Belediye Başkanlığında istihdam edilmek üzere daimi olarak Büro personeli, Sekreter, Çağrı Operatörü ve Temizlik personeli olmak üzere 4 unvanda 14 işçi alımı yapılacaktır. Detaylar ve ilan kılavuzu haberimizde…

Kamu Personeli Alımı 15.05.2020, 00:59 22.06.2020, 20:53
Büyükşehir Belediyesi Bay Bayan 4 Unvanda Daimi 14 İşçi Alımı

İŞKUR kurum dışı ilan ile İZENERJİ A.Ş tarafından alınacak olan büro personeli 3 kişi, Sekreter 2 kişi, çağrı operatörü 4 kişi ve temizlik personeli 5 kişi olmak üzere toplamda daimi 14 işçi alımı yapılacağı ilan edilmiştir. Başvurular 20 Mayısta başlayacak olup 22 Mayıs 2020 tarihinde sona erecektir.

İzmir Büyükşehir Belediye bünyesinde istihdam edilmek üzere yayınlanan ilana en az ilkokul mezunu adayların başvuruları kabul edilmektedir. Erkek adaylar ise askerlik hizmetini tamamlamış olması, ilana göre eğitim ve özel şartları ile tüm detaylar ilan kılavuzunda yer almaktadır. Ayrıca sekreter alımına ise bayan adaylardan alınacak olup alanında en az 1 yıl deneyim şartı bulunmaktadır.

Daha detaylar için ilan metinleri resimli olarak aşağıda tamamı verilmiş olup başvuru tarihleri ve istenilen şartlara haiz olmanız durumunda başvurularınızı verilen tarihlerde yapmanız gerekmektedir.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)