Büyükşehir Belediyesi Bay Bayan 20 Güvenlik Görevlisi Alımı! Sona Eriyor

İŞKUR kurum dışı ilan kapsamında kamu Büyükşehir Belediye Başkanlığında istihdam edilmek üzere 10 bayan 10 erkek olmak üzere 20 güvenlik görevlisi alımı yapılmaktadır. İlgilenen adayların başvuru şartları ve ilan metni haberimiz içeriğinde…

Kamu Personeli Alımı 05.06.2020, 00:01 20.06.2020, 12:22
Büyükşehir Belediyesi Bay Bayan 20 Güvenlik Görevlisi Alımı! Sona Eriyor

Kamu Kurum ve Kuruluşların yayınlamakta olduğu ilanlara bir yenisi eklenerek Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanlığında istihdam edilmek üzere bay ve bayan 20 güvenlik görevlisi alımı yapılmaktadır. İlgilenen adayların başvuru şartları ve detaylar aşağıda verilmiştir.

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi yayınladığı İŞKUR kurum dışı ilan ile 20 güvenlik görevlisi alımı için ikamet şartı verilmemiştir. Türkiye’ nin her yerinden başvuruların kabul edilmesi beklenmektedir.

İlgili adaylardan istenilen belgeler; Öz geçmiş (CV) istenmektedir. Son başvuru tarihi 05 Haziran 2020 olarak ilan edilmiştir. Daha detaylı bilgi için ilan metnini aşağıda resimli olarak veriyoruz. Adaylar başvuru tarihi sona erdiğinden dolayı tarihi kaçırmamaları gerekiyor. Ayrıca başvurular e-maille ( ik@beldaas.com ) adresine yapılması ilan edilmiştir.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (1)
Resul 10 ay önce
Özel güvenlik başvurdum