Büyükşehir Belediyesi 8 unvanda 24 Daimi Personel Alımı! Başladı

İŞKUR üzerinden açıklama yapan Mersin Büyükşehir Belediye Başkanlığı Kültür Sanat A.Ş alınacak personeller 8 unvanda 24 daimi olarak kurum bünyesinde istihdam edileceklerdir. İşte tüm detaylar…

Kamu Personeli Alımı 06.06.2020, 09:20 20.06.2020, 12:13
Büyükşehir Belediyesi 8 unvanda 24 Daimi Personel Alımı! Başladı

İŞKUR kurum dışı ilan ile Mersin Büyükşehir Belediye Başkanlığında istihdam edilmek üzere en az ilkokul mezunları arasından yaş ve ikamet şartsız 8 unvanda 24 daimi personel alımı başladı.

1. 1 Beton Serme Makinesi Operatörü 

2. 2 Ekskavatör Operatörü,

3. 2 Greyder Operatörü

4. 2 Silindir Operatörü,

5. 7 Beden İşçisi

6. 6 Şoför,

7. 1 Topograf,

Şoförlük için başvuran adaylar an az ilkokul, İletişim gücü yüksek üretken olmak, Ekip çalışmasına ve yoğun iş temposuna ayak uydurabilme, C veya E sınıfı sürücü belgesine sahip olma aranan özelliklerdendir.

Ekskavatör Operatörlüğü için başvuran adayların an az ilkokul, İletişim gücü yüksek üretken olmak, Ekip çalışmasına ve yoğun iş temposuna ayak uydurabilme, C veya E sınıfı sürücü belgesine sahip olma ve Ekskavatör operatörü belgesine sahip olma aranan özelliklerdendir.

Topograf olmak isteyen adaylar için, Tercihen Topograf belgesine sahip olmak ve Ekip çalışmasına ve yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek olmak Üniversitelerin Harita Kadastro bölümünden mezun olmak,  aranan özelliklerdendir.

Beko loader olmak isteyen adaylar için an az Lise, Ekip çalışmasına ve yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek olma ve Alanında en az 3 yıl deneyimli olmak, Beko Loder (Kazıcı Yükleyici) operatörü belgesine sahip olmak Aranan özelliklerdendir.

Beden işçiliği olmak isteyenler için Ekip çalışmasına ve yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek olma ve en az ilkokul aranan özelliklerdendir.

Adaylar 06 Haziran 2020 ile 08 Haziran 2020 tarihleri arasında mesai saati kapsamında kurum internet sitesi üzerinden başvurularını online olarak yapacaklardır.

Daha detaylı bilgi için kılavuzu inceleyin.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (2)
abdulmecit mayrok 12 ay önce
beden işcisi olarak başvuruyorum
yaş 27 tecrübeliyim
MUSTAFA ENGİN BOZKURT 12 ay önce
%40 engelliyim,temizlik konusunda tecrübeliyim daha önce farklı pozisyonlarda çalıştım ve şu an işsizim iş arıyorum; Saygılarımla iyi günler dilerim.