Büyükşehir Belediyesi 7 Kamu personeli Alımı Yapıyor

Büyükşehir Belediye Başkanlığı İŞKUR üzerinden yayınlamış olduğu İlan ile Ortaöğretim (Lise ve Dengi) okul mezunu 7 Kamu Personeli alımı yapılmaktadır. Son başvuru tarihi 11 Şubat 2019 olarak açıklanmıştır.

Kamu Personeli Alımı 05.02.2019, 08:07
Büyükşehir Belediyesi 7 Kamu personeli Alımı Yapıyor

Eskişehir Büyükşehir Belediyesi Kamu personeli alımı Ortaöğretim (Lise ve Dengi) okul mezunu 7 kişi Beden İşçisi (Genel) olarak istihdam edilecektir. Bu ilana sadece Kişisel Durumu Eski Hükümlü veya TMY (Terorle Mücadelede Yaralanan) olanlar başvuru yapabilecektir. Kamu personeli alımı için adayların son başvuru tarihi olan 11 Şubat 2019 Tarihine kadar İŞKUR resmi internet sitesi üzerinden İŞKUR iş ilanları 00004822258 numarası ile başvuru yapılması gerekiyor.

Kamu personeli alımı adaylar bütün duyuruları ve sonuçları (kura sonuçlarını, mülakat sınavının yerini, tarihini, saatini ve mülakat sınav sonuçları ile gerekli görülebilecek diğer duyuruları) Eskişehir Büyükşehir Belediyesi resmi internet sayfası olan www.eskisehir.bel.tr adresinden takip edeceklerdir. Bu duyuru tebliğ mahiyetinde kabul edilecek olup, ilgililerin adresine posta yolu ile ayrıca tebligat yapılmayacaktır.

Kura çekilişi Eskişehir Büyükşehir Belediyesi Taşbaşı Kırmızı Salonunda 19 Şubat 2019 Tarihinde 10:00 ile 11:00 saatleri arasında yapılacaktır. Eski hükümlüler için adaylar, affa uğramış olsa bile Devletin güvenliğine karşı suçlar, anayasal düzene ve bu düzenin işleyişine karşı suçlar, millî savunmaya karşı suçlar, Devlet sırlarına karşı suçlar ve casusluk, cinsel saldırı veya çocuğun cinsel istismarı suçlarından mahkûm olmamak şartları vardır.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)