Büyükşehir Belediyesi 5000 TL Ücret İle Personel Alımı

Belediye bünyesine personel Alımı yapılması için iş ilanı yayınlandı. Yayınlanan ilanlarda Konya Büyükşehir Belediyesi bünyesinde görevlendirilmek üzere 2 adet Endüstri Mühendisi Alımı yapılacaktır.

Kamu Personeli Alımı 25.11.2020, 00:11 27.11.2020, 15:06
Büyükşehir Belediyesi 5000 TL Ücret İle Personel  Alımı

Konya Büyükşehir Belediyesi 5000 TL Ücret İle Personel  Alımı

Belediye bünyesine personel  Alımı yapılması için iş ilanı yayınlandı. Yayınlanan ilanlarda Konya Büyükşehir Belediyesi bünyesinde görevlendirilmek üzere 2 adet Endüstri Mühendisi Alımı yapılacaktır.

BAŞVURU BİLGİLERİ

Konya Belediyesi Endüstri Mühendisi Alımı ilanı başvuru tarihi 21.12.2020 tarihinde başlayacak ve 25.12.2020 tarihinde son bulacaktır.

Başvuracak olan adaylar aşağıda bulunan adrese şahsen veya posta yolu ile başvuru yapabilirler.

Konevi Mahallesi, Millet Caddesi Konya Büyükşehir Belediyesi Ek Hizmet Binası No: 14 Meram - KONYA

insankaynaklari@konya.bel.tr e-mail adresine mail yolu ile de başvuru yapabilirsiniz.

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. Konya Belediyesi Endüstri Mühendisi Alımı ilanına başvuracak tüm adayların Nüfus cüzdanı aslı veya kurumumuzca onaylanmak üzere fotokopisi gerekmektedir.

2. Konya Belediyesi Endüstri Mühendisi Alımı ilanına başvuracak tüm Bay bayan adayların Diploma belgesinin aslı veya noter onaylı örneği veya e-devlet üzerinden alınacak barkotlu mezuniyet belgesi gerekmektedir.

3. Konya Belediyesi Endüstri Mühendisi Alımı ilanına başvuracak tüm adayların Yabancı Okul Mezunu adaylar için Denklik Belgesinin aslı veya noter onaylı örneği gerekmektedir.

4. Konya Belediyesi Endüstri Mühendisi Alımı ilanına başvuracak tüm erkek Adaylar için askerlik ile ilişkisi olmadığına dair resmi beyanı gerekmektedir.

5. Konya Belediyesi Endüstri Mühendisi Alımı ilanına başvuracak tüm adayların görevlerini devamlı bir şekilde yapmasına engel olacak bir durumu olmadığına dair resmi beyanı.

6. Konya Belediyesi Endüstri Mühendisi Alımı ilanına başvuracak tüm adayların 2 adet biyometrik fotoğraf gerekmekte ve bir adedi forma yapıştırılacaktır.

7. Konya Belediyesi Endüstri Mühendisi Alımı ilanına başvuracak tüm adayların Sürücü belgesinin aslı veyahut noter onaylı sureti gerekmektedir.

8. Konya Belediyesi Endüstri Mühendisi alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Özel sektörde çalışılan süreler için SGK hizmeti dökümü gerekmektedir.

9. Konya Belediyesi Endüstri Mühendisi alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Kamu kurumlarında çalışılan süreler için çalıştıkları kurumdan alınacak belge gerekmektedir.

10. Konya Belediyesi Endüstri Mühendisi alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Fotoğraflı öz geçmiş gerekmektedir.

11. Konya Belediyesi Endüstri Mühendisi alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Genel şartlar başlığında belirtilen mesleki tecrübeyi gösterir belge gerekmektedir.

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1 - Konya Belediyesi Endüstri Mühendisi alımı ilanına başvuracak Türk vatandaşı olması gerekmektedir.

2 - Konya Belediyesi Endüstri Mühendisi alımı ilanına başvuracak kamu haklarından mahrum bulunmaması gerekmektedir.

3 - Konya Belediyesi Endüstri Mühendisi alımı ilanına başvuracak affedilmiş olsalar bile devletin ve milletin güvenliğine karşı suçlar işlememiş olması gerekiyor.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)