Büyükşehir Belediyesi 50 Daimi İşçi Alımı! Online Başvuru Başladı

Yayımlanan ilana göre Büyükşehir Belediyesi 50 kamu işçisi alımı yapmaktadır. Alınacak personeller online olarak başvurularını 6 Kasım 2019 tarihine kadar yapabileceklerdir. Tüm detaylar haberimizin…

Kamu Personeli Alımı 01.11.2019, 00:18 01.11.2019, 13:14
Büyükşehir Belediyesi 50 Daimi İşçi Alımı! Online Başvuru Başladı

Kurum dışı güncel iş ilanlarıyla Büyükşehir Belediye Başkanlığında istihdam edilmek üzere 50 daimi işçi alımı yapılacak. Alınacak personeller asfalt işçisi olarak çalışacaklardır. Yayımlanan duyuruya göre 31 Ekim 2019 tarihinde başvurular başlamış olup 6 Kasım 2019 tarihinde sona erecektir.

İlana göre Mersin Büyükşehir Belediye Başkanlığında istihdam edilecek daimi işçilerin başvuruları; Mersin Büyükşehir Belediyesi resmi web sitesi üst menüde yer alan “MERSİNAŞ” bölümünden iş başvuru formu doldurulmak suretiyle başvurularını yapabilirler.

Başvuru şartları arasında ise Mersin içerisinde ve merkez ilçelerinde görev alabilecek ve aynı zamanda en fazla 46 yaşından gün almamış erkek adaylar arasından 50 daimi işçi alımı yapılacağı ilan edilmiştir. İlan metni aşağıda verilmiş olup ilgili adayların başvuru tarihlerini kaçırmamaları gerekmektedir.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (2)
Saim Gündogdu 1 yıl önce
Özelleşen corum şeker fab magduruyum işsizim 9 yil calistim Guvenlk olarak kimse işinden olmayacakti işsizlik .kadrosu verdiler.