Büyükşehir Belediyesi 25 Kamu Personeli Alıyor

Büyükşehir Belediyesi 7 Şubat 2019 Tarihinde yayınlamış olduğu ilan ile 25 kamu personeli alımı yapacağını duyurdu. Başvurular Başlamış olup son başvuru Tarihi 12 Şubat 2019 olarak açıklandı.

Büyükşehir Belediyesi 25 Kamu Personeli Alıyor

Mersin Büyükşehir Belediyesi bağlı kuruluşu olan Mersin Büyükşehir Kültür Sanat Bilişim Ulaştırma Otobüs kaptanı ( Şoförü ) olarak istihdam edilmek üzere 25 kişi daimi statüde kamu personeli alımı olarak istihdam edilmek üzere personel alımı yapılmaktadır.

Büyükşehir Belediyesi ( Mersin ) personel alımı için başvuru yapacak adayların kullanacakları araçlara uygun olan eski E sınıfı ve yeni D sınıfı ehliyete sahip olması gerekmektedir. Belediye personel alımı için başvuru yapacak adayların SRC2 ve psikoteknik belgelerine sahip olması, Fiziksel engeli ve kronik bir hastalığının olmaması Tam teşekküllü Devlet veya yetkili üniversite hastanelerinden Otobüs şoförlüğü yapar ibareli heyet raporu sahibi olmak gerekmektedir.

Kamu personeli alımı yapan kurum adayların Mersin Büyükşehir belediyesi hizmet alanı içerisinde görev yapacak olan personel alımına başvurular 7 Şubat 2019 Tarihinde başlamış olup 12 Şubat 2019 Tarihinde sona erecektir.  Otobüs kaptanı alımına başvuru yapacak olan adayların istenen belge ve sertifikalar ile son başvuru tarihine kadar şahsen Büyükşehir Kültür Sanat Bilişim Ulaştırma A.Ş’ye müracaat etmesi gerekmektedir.

Mersin Büyükşehir Belediyesi 25 Kamu personeli alımı ilan metni için tıklayınız.

Kamu Personel Alımı

Güncelleme Tarihi: 07 Şubat 2019, 12:14
YORUM EKLE
YORUMLAR
Makbule kandemir
Makbule kandemir - 7 ay Önce

Işe hirebilmek

Öz can demir
Öz can demir - 7 ay Önce

Şoför 05379153907 05427490133