Büyükşehir Belediyesi 18 Daimi İşçi Alımları

Antalya Büyükşehir Belediyesi yayınlanan ilanlara göre 18 kişi alınacak olup KPSS ve Okul mezunu olma şartı bulunmamaktadır. İstihdam edilecek personel Daimi işçi olarak Çalışacaktır.

Büyükşehir Belediyesi 18 Daimi İşçi Alımları

Antalya Kemer Belediye Başkanlığı Beden işçisi genel 2 kişi alımında eğitim yada KPSS şartı bulunmamaktadır. Başvurular 30 Ekim 2018 tarihinde başlayacak olup 1 Kasım 2018 tarihinde sona erecektir. Adaylar Kamu Personeli ( işçi ) alımı için: kimlik fotokopisi, adli sicil kaydı ve sağlık raporu ile şahsen Kemer belediyesi personele belirtilen tarihler arasında ve istenen belgelerle başvuru yapılacaktır.

Muratpaşa Belediye Başkanlığı Taşeron / Temizlik İşçisi 4 kişi ve Şoför 2 kişi toplamda 6 kişi alınacak olup okul mezuniyet veya KPSS şartı bulunmamaktadır. Şoför adayları için E sınıfı veya C sınıfı ehliyet sahibi olması şartı aranmaktadır. Başvurular başlamış olup başvuru yapmak isteyen adaylar için 5 Kasım 2018 son başvuru tarihi olarak açıklanmıştır. Türk vatandaşı, Antalya ilinde ikamet eden, kamu haklarından mahrum olmayan, herkesin başvuru yapabileceği alıma adayların şahsen Muratpaşa Belediyesi Kariyer merkezine belirtilen tarihe kadar başvuru yapması gerekmektedir.

Kumluca Belediye Başkanlığı Belediyeye  ait Kafeterya işletmelerinde çalıştırılmak üzere 10 kişi Garson alımınada okul veya KPSS şartı yoktur. Başvuracak adayların 6 ay ve üzeri Garsonluk mesleğinde tecrübesinin bulunması gerekmektedir. Sadece Kimlik Fotokopisi ile başvuru yapılacacak Kamu işçisi alımında başkada bir şart bulunmamaktadır. Durumu uyan adaylar 31 Aralık 2018 tarihine kadar şahsen başvuru yapması gerekmektedir.

Kemer Belediye Başkanlığı talep formu tıklayınız.

Muratpaşa Belediye Başkanlığı talep formu tıklayınız.

Kumluca Belediye Başkanlığı talep formu tıklayınız.

Kamu Personel Alımı

Güncelleme Tarihi: 01 Kasım 2018, 04:35
YORUM EKLE