Büyükşehir Belediye Kurumu KPSS Şartsız Memur Alımı

Büyükşehir Belediye kurumu için personel alımı iş ilanı yayınlanmıştır. Kamu personeli alımı iş ilanları bilgilerinde İstanbul Büyükşehir Belediyesi birimi olan İstanbul dijital medya AŞ kendi içinde çalıştırılmak üzere 1 adet Hakediş uzmanı alımı yapacak.

Kamu Personeli Alımı 09.04.2021, 12:21 10.04.2021, 12:06
Büyükşehir Belediye Kurumu KPSS Şartsız Memur Alımı

Büyükşehir Belediye Kurumu KPSS Şartsız Memur Alımı

Büyükşehir Belediye kurumu için personel alımı iş ilanı yayınlanmıştır. Kamu personeli alımı iş ilanları bilgilerinde İstanbul Büyükşehir Belediyesi birimi olan İstanbul dijital medya AŞ kendi içinde çalıştırılmak üzere 1 adet Hakediş uzmanı alımı yapacak.

BAŞVURU BİLGİLERİ

İstanbul dijital medya AŞ ilanı son başvuru tarihi 11.04.2021 olarak açıklanmıştır.

Başvuru yapmak isteyen kişiler aşağıda yazılı olan internet adresi üzerinden başvuru yapmaları gerekiyor.

https://kariyer.ibb.istanbul

Aşağıda resmi ilanın belgesi bulunmakta.

Lütfen dikkatli bir şekilde inceleyiniz.

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1 - Belediye hakediş memuru ilanına başvuracak bütün bay ve bayan vatandaşların Türk vatandaşı olması gerekmekte.

2 - Belediye hakediş memuru ilanına başvuru işlemi yapmak isteyen bütün şahısların kamu haklarından mahrum olmaması gerekiyor.

3 - Belediye hakediş memuru ilanına başvuracak tüm şahısların affedilmiş olsalar dahi devletin ve ülkenin güvenlik işlemine karşı her hangi bir suç işlememiş olması lazım.

4 - Belediye hakediş memuru ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün kişilerin devletin Anayasal düzeni yıkmaya çalışmak ve devletin işleyişine karşı suçlar işlememiş olması gerekiyor.

5 - Belediye hakediş memuru ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün kişilerin kadrolar için aranmış diğer başvuru özelliklerini taşıması gerekmekte.

6 - Belediye hakediş memuru ilanına başvuru yapacak olan şahısların duyurusu yapılmış olan kadrolar için mezun olunan okullar nedeni ile eğitim şartını taşıması gerekiyor.

7 - Belediye hakediş memuru ilanına başvuru işleminde bulunacak olan şahısların Yapılacak olan Güvenlik Soruşturmalarının ve Arşiv Araştırmalarının sonuçlarının olumlu olması gerekmekte.

8 - Belediye hakediş memuru ilanına başvuru işleminde bulunacak bütün şahısların yasa dışı örgütlerin propagandasını yapmamış olması gerekiyor.

9 - Belediye hakediş memuru ilanına başvuru yapmak isteyen vatandaşların yasadışı örgütler ile eylem birliği içinde bulunmamış olması gerekiyor.

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. Belediye hakediş memuru ilanına başvuru işleminde bulunacak olan bütün adayların Kimlik kartının aslı ya da kurum tarafından onaylanmak için fotokopisi gerekiyor.

2. Belediye hakediş memuru ilanına başvuru işlemi yapmak isteyen bütün adayların Diploma belgelerinin aslı ya da noter üzerinden onaylı örneği ya da e-devlet üstünden alınmış olan barkotlu olan mezuniyet belgesi gerekiyor.

3. Belediye hakediş memuru ilanına başvuru yapmak isteyen bütün tüm insanların Yabancı Okullardan mezunların Denklik Belgesinin aslı ya da noter tarafından onaylı örneği gerekiyor.

4. Belediye hakediş memuru ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün erkek Aday kişilerin askerlik ile bağı bulunmadığına ait resmi beyanı lazım.

5. Belediye hakediş memuru ilanına başvuracak bütün bay ve bayan adayların işlerini sürekli şekilde yapmalarına engel olabilecek bir durumu olmadığına ait resmi beyan gerekmekte.

6. Belediye hakediş memuru ilanına başvuru yapacak olan bütün insanların biyometrik fotoğrafı gerekiyor ve bir taneside forma yapıştırılması gerekiyor.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)