Büyükşehir Belediye KPSS Şartsız 5 Memur Alımı

Büyükşehir Belediye Başkanlığı KPSS’siz 5 kişi personel ve özlük işlemleri memuru alımı yayınlandı. Başvuruları 11 Ekim 2018 tarihi bitimine kadar yapılması gerekmektedir.

Kamu Personeli Alımı 04.10.2018, 08:23 04.10.2018, 08:25
Büyükşehir Belediye KPSS Şartsız 5 Memur Alımı

Yayınlanan ilan ile 5 personel ve özlük işlemleri memuru alımı mevcuttur. Alımı yapacak yer Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanlığı olarak ilan edilmiştir. Başvurularda adaylarda KPSS şartsız başvuru kabul edilecektir.

5 kişi memur alımı için (personel işleri meslek elemanı) önlisans veya lisans mezunu işletme, muhasebe veya çalışma ekonomisi mezunu adaylar başvuru yapabiliyor. Aktif araç kullanabilen ve B sınıfı ehliyeti olması ve Office programına hakim olması gerekmektedir.

İş kanunu ve SGK mevzuatına hakim olması, erkek adaylar için askerliğini yapmış olması gerekmektedir. Emekliliğe hak kazanmamış olması, bordo, puantaj kaydı ve personel özlük işlemlerinde deneyimli olmaları gerekmektedir.

Adaylardan özgeçmiş ve diploma veya yerine geçecek belge ile başvuru yapılması gerekmektedir. Başvurular 11 Ekim 2018 tarihi bitimine kadar Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanlığı Personel A.Ş. adresine şahsen yapılması gerekmektedir.

Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanlığı 5 memur alım ilan kılavuzu için tıklayınız.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@