Büyükşehir Belediye Başkanlığı 151 Daimi İşçi Alımı! Başvurular Başladı

Yayımlanan kurum dışı ilan kapsamında istihdam edilmek üzere 151 kamu işçisi alımı yapılacağı ilan edilmiştir. Belediye daimi işçi alımı için başvuru şartları, unvanları ve başvuru tarihleri neler. Detaylar haberimizin devamında…

Kamu Personeli Alımı 09.10.2019, 00:29 13.10.2019, 01:44
Büyükşehir Belediye Başkanlığı 151 Daimi İşçi Alımı! Başvurular Başladı

Kurum dışı ilan ile Büyükşehir Belediye Başkanlığı uhdesinde istihdam edilmek üzere daimi 151 kamu işçisi alımı yapılacağı duyurulmuştur. Alım yapılacak unvanlar ise büro personeli ile su sayaç okuma personeli unvanlarında görevlendirileceği duyuruldu.

BAŞVURU TARİH VE USULÜ

İlan kapsamında Belediye uhdesinde görevlendirilecek daimi 151 kamu işçi alımına başvuru için aşağıda verilen yer alan adrese başvuru şartlarının tutması halinde 9 Ekim 2019 tarihi bugün ’den itibaren başvuruda bulunabilirsiniz. Son başvuru tarihi ise 11 Ekim 2019 olarak ilan edilmiştir.

Belediye kamu işçisi alımı için ilgili adaylar için başvuru adresi;  Güzelhisar Mahallesi, Adnan Menderes Bulv, Karataş Apartmanı. No; 99-2 Efler/AYDIN  olarak verilmiştir. Alım yapacak olan Aydın Büyükşehir Belediye Başkanlığı 151 daimi kamu personeli alımı için müracaat etme koşulları aşağıda verilmiştir.

ADAYLARIN MÜRACAAT KOŞULLARI

Aydın Büyükşehir Belediye Başkanlığı daimi 151 kamu işçisi alımına başvuruda bulunmak isteyen adayların ( Aydın İl Sınırlarında İkamet Etmesi Gerekiyor ) öğrenim şartı bulunmamaktadır. 2 büro personeli istihdamı Belediye Başkanlığı biriminde görevlendirilecek olup diğer 149 kamu işçisi personeli ise su sayaçlarını okuyup fatura kesmekle görevlendirileceği duyurulmuştur.

Aydın Büyükşehir Belediye Başkanlığı daimi kamu işçisi alımı kılavuzu için tıklayın.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)