Büyükşehir Belediye 40 Unvanda 100 Personel Alımı

Kurum dışı ilanlar kapsamında Belediyeler iş ilanları İŞKUR üzerinden alım yapan Muğla Büyükşehir Belediye Başkanlığı daimi olarak en az ilköğretim, lise, önlisans ve lisans mezunları arasından personel alımı yapılmaktadır. İlgili adaylar için ilan metinleri ve detaylar haberimizde…

Kamu Personeli Alımı 16.02.2020, 13:40 16.02.2020, 14:49
Büyükşehir Belediye 40 Unvanda 100 Personel Alımı

İŞKUR iş ilanları kapsamında kurum dışı ilan ile Muğla Büyükşehir Belediye Başkanlığında istihdam edilmek üzere en az ilköğretim, lise, önlisans ve lisans mezunları arasında 40 unvanda 100 daimi personel alımı yapılacağı ilan edilmiştir. Başvuru tarihi ve detayları aşağıda verilmiştir.

İlgilenen adaylar için başvurular başlamış olup her unvanın ilan metni farklı olduğundan dolayı başvuru şartları, öğrenim durumları, başvuru adresleri ile başvuru başlayış ve son başvuru tarihlerinde farklılık göstermektedir.

Alım yapılacak unvanlar neler; Harita Teknikeri, Elektrik Teknisyeni, Elektronik Teknisyeni, Veteriner Hekim, Elektrik Elektronik Mühendisi, Bilgisayar Mühendisi, Çocuk Bakım Personeli, Bale Öğretmeni, Bilgisayar Teknisyeni, Yüzme Antronörü, Makine Mühendisi, Bilgi Güvenlik Uzmanı, Bilgisayar Teknolojileri Teknisyeni, şoför, Ustalar, Tesisatçılar ve Temizlik personelleri alımı yapılmaktadır.

Muğla Büyükşehir Belediye Başkanlığı personel alım ilanları için TIKLAYINIZ.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)