Büyükorhan Belediyesi Büro Personeli Alımı

Belediye kurumuna büro personeli alımı için iş ilanı duyurusu yayınlanmıştır. Kamu Personeli alımı iş ilanları duyurusunda Bursa Büyükorhan belediyesi kendi birimlerinde görevlendirilmesi için büro görevlisi alımı yapacak.

Kamu Personeli Alımı 31.03.2021, 08:56 01.04.2021, 08:05
Büyükorhan Belediyesi Büro Personeli Alımı

Büyükorhan Belediyesi Büro Personeli Alımı

Belediye kurumuna büro personeli alımı için iş ilanı duyurusu yayınlanmıştır. Kamu Personeli alımı iş ilanları duyurusunda Bursa Büyükorhan belediyesi kendi birimlerinde görevlendirilmesi için büro görevlisi alımı yapacak.

BAŞVURU BİLGİLERİ

Bursa Büyükorhan belediyesi büro memuru ilanı son başvuru tarihi 2.04.2021 olarak açıklanmıştır.

Başvuru işlemi yapmak isteyen tüm kişilerin aşağıda yazılı olan adrese şahsen başvuru yapmaları gerekiyor.

Cumhuriyet mahallesi Atatürk caddesi No: 8/b Büyükorhan - Bursa

Lütfen dikkatli bir şekilde inceleyiniz.

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1 - Büyükorhan Belediyesi ilanına başvuracak bütün bay ve bayan vatandaşların Türk vatandaşı olması gerekmekte.

2 - Büyükorhan Belediyesi ilanına başvuru işlemi yapmak isteyen bütün şahısların kamu haklarından mahrum olmaması gerekiyor.

3 - Büyükorhan Belediyesi ilanına başvuracak tüm şahısların affedilmiş olsalar dahi devletin ve ülkenin güvenlik işlemine karşı her hangi bir suç işlememiş olması lazım.

4 - Büyükorhan Belediyesi ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün kişilerin devletin Anayasal düzeni yıkmaya çalışmak ve devletin işleyişine karşı suçlar işlememiş olması gerekiyor.

5 - Büyükorhan Belediyesi ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün kişilerin kadrolar için aranmış diğer başvuru özelliklerini taşıması gerekmekte.

6 - Büyükorhan Belediyesi ilanına başvuru yapacak olan şahısların duyurusu yapılmış olan kadrolar için mezun olunan okullar nedeni ile eğitim şartını taşıması gerekiyor.

7 - Büyükorhan Belediyesi ilanına başvuru işleminde bulunacak olan şahısların Yapılacak olan Güvenlik Soruşturmalarının ve Arşiv Araştırmalarının sonuçlarının olumlu olması gerekmekte.

8 - Büyükorhan Belediyesi ilanına başvuru işleminde bulunacak bütün şahısların yasa dışı örgütlerin propagandasını yapmamış olması gerekiyor.

9 - Büyükorhan Belediyesi ilanına başvuru yapmak isteyen vatandaşların yasadışı örgütler ile eylem birliği içinde bulunmamış olması gerekiyor.

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. Büyükorhan Belediyesi ilanına başvuru işleminde bulunacak olan bütün adayların Kimlik kartının aslı ya da kurum tarafından onaylanmak için fotokopisi gerekiyor.

2. Büyükorhan Belediyesi ilanına başvuru işlemi yapmak isteyen bütün adayların Diploma belgelerinin aslı ya da noter üzerinden onaylı örneği ya da e-devlet üstünden alınmış olan barkotlu olan mezuniyet belgesi gerekiyor.

3. Büyükorhan Belediyesi ilanına başvuru yapmak isteyen bütün tüm insanların Yabancı Okullardan mezunların Denklik Belgesinin aslı ya da noter tarafından onaylı örneği gerekiyor.

4. Büyükorhan Belediyesi ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün erkek Aday kişilerin askerlik ile bağı bulunmadığına ait resmi beyanı lazım.

5. Büyükorhan Belediyesi ilanına başvuracak bütün bay ve bayan adayların işlerini sürekli şekilde yapmalarına engel olabilecek bir durumu olmadığına ait resmi beyan gerekmekte.

6. Büyükorhan Belediyesi ilanına başvuru yapacak olan bütün insanların biyometrik fotoğrafı gerekiyor ve bir taneside forma yapıştırılması gerekiyor.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)