Büyükçekmece Belediyesi Zabıta Memuru Alımı

Zabıta memuru alımı yapılması için kamu personeli alımı ilanı yayınlandı. Yayınlanmış olan ilanlarda Büyükçekmece Belediyesi kendi birimlerinde görevlendirilmek üzere 15 adet zabıta memuru alımı yapaılacak.

Kamu Personeli Alımı 12.01.2021, 10:43 13.01.2021, 08:12
Büyükçekmece Belediyesi Zabıta Memuru Alımı

Büyükçekmece Belediyesi Zabıta Memuru Alımı

Zabıta memuru alımı yapılması için kamu personeli alımı ilanı yayınlandı. Yayınlanmış olan ilanlarda Büyükçekmece Belediyesi kendi birimlerinde görevlendirilmek üzere 15 adet zabıta memuru alımı yapaılacak.

BAŞVURU BİLGİLERİ

Büyükçekmece Belediyesi Zabıta Memuru Alımı ilanı başvuru tarihi 8.2.2021 tarihinde başlayacak ve 10.02.2021 tarihinde sona erecektir.

Başvuru yapmak isteyen adayların aşağıda yazılı olan adrese şahsen başvurmaları gerekiyor. Başvuru formu http://www.bcekmece.bel.tr adresi üzerinden temin edilecektir.

Fatih Mah. ġehremini Cad. No:1 Büyükçekmece Belediyesi Hizmet Binası Büyükçekmece / İSTANBUL

Resmi ilanın kılavuz linki aşağıdadır.

https://kamuilan.ailevecalisma.gov.tr/ilanDetay.aspx?kod=0c241e20-80ad-47bc-897f-3c55fb9eb361

Aşağıda bulunan Youtube kanalımıza ait videoyu izleyerek daha ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1 - Büyükçekmece Belediyesi Zabıta ilanına başvuracak kişilerin Türk vatandaşı olması gerekiyor.

2 - Büyükçekmece Belediyesi Zabıta ilanına başvuracak adayların kamu haklarından mahrum bulunmaması gerekiyor.

3 - Büyükçekmece Belediyesi Zabıta ilanına başvuracak yüm bay ve bayanların affedilmiş olsalar bile devletin ve milletin güvenliğine karşı suçlar işlememiş olması gerekiyor.

4 - Büyükçekmece Belediyesi Zabıta ilanına başvuru işlemi yapacak olan kişilerin Anayasal düzenleri yıkmaya çalışmak ve bu düzenin işleyişini engellemeye karşı suçlar işlememiş olmak.

5 - Büyükçekmece Belediyesi Zabıta ilanına başvuracak bütün adayların ilan edilmiş olan kadrolar için aranmış diğer başvuru şartlarını taşıması gerekmektedir.

6 - Büyükçekmece Belediyesi Zabıta ilanına başvuracak kişilerin ilan edilmiş olan unvanlar için mezun olunmuş okul nedeni ile öğrenim ve eğitim şartını taşımak gerekmektedir.

7 - Büyükçekmece Belediyesi Zabıta ilanına başvuruda bulunmak isteyen tüm kişilerin Yapılacak Güvenlik Soruşturması ve Arşiv Araştırması sonucu olumlu olmak

8 - Büyükçekmece Belediyesi Zabıta ilanına başvuracak bütün bay ve bayan vatandaşların kişilerin Terör örgütlerin propagandasını yapmamış olmak.

9 - Büyükçekmece Belediyesi Zabıta ilanına başvuracak bütün kişilerin Terör örgütleriyle eylem birliği içerisinde olmamış olmak.

10 - Büyükçekmece Belediyesi Zabıta ilanına başvuracak tüm kişilerin terör örgütlerine üyeliği, irtibatı veya iltisakı bulunmamak..

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. Büyükçekmece Belediyesi Zabıta ilanına başvuru yapacak tüm adayların Nüfus cüzdanı aslı veya kurumumuzca onaylanmak üzere fotokopisi gerekmektedir.

2. Büyükçekmece Belediyesi Zabıta ilanına başvuru işleminden bulunan tüm Bay bayan adayların Diploma belgesinin aslı veya noter onaylı örneği veya e-devlet üzerinden alınacak barkotlu mezuniyet belgesi gerekmektedir.

3. Büyükçekmece Belediyesi Zabıta ilanına başvurmak isteyen tüm kişilerin Yabancı Okul Mezunu adaylar için Denklik Belgesinin aslı veya noter onaylı örneği gerekmektedir.

4. Büyükçekmece Belediyesi Zabıta ilanına başvuruda bulunmak isteyen tüm erkek Adaylar için askerlik ile ilişkisi olmadığına dair resmi beyanı gerekmektedir.

5. Büyükçekmece Belediyesi Zabıta ilanına başvuracak bütün bay ve bayan adayların görevlerini devamlı bir şekilde yapmasına engel olacak bir durumu olmadığına dair resmi beyanı.

6. Büyükçekmece Belediyesi Zabıta ilanına başvuracak tüm insanların 2 adet biyometrik fotoğraf gerekmekte ve bir adedi forma yapıştırılacaktır.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)