BURULTAŞ KPSS Şartsız Otobüs Şoförü Alıyor

Bursa Belediyesi bünyesinde görevlendirilmek üzere çok sayıda otobüs şoförü alımı yapılacağı bilgisi ilan edildi.

Kamu Personeli Alımı 07.09.2019, 18:00
BURULTAŞ KPSS Şartsız Otobüs Şoförü Alıyor

Belediyeler ve belediyelere ait olmak üzere şirketler dahilinde hizmet aksaması yaşanmaması amacı ile ilgili pozisyonlar için eksik olarak tespit edilen birim, pozisyon ve unvanlar sınırı ile belirtilen kontenjanlar kadar başvuru yapılacağı ilan ediliyor.

Hem belediyeler hem de belediye şirketlerinde görevlendirilecek personeller için belediye insan kaynakları tarafından istihdam edilecek olan vatandaşlar için kontenjan bilgileri belirlenirken, adayların başvurularını yapmadan önce yayımlanan kılavuzları incelemeleri gerektiği açıklanmaktadır.

BURULTAŞ Personel Alıyor

Bu şartlar dahilinde belediye personel alımı olarak yayımlanan ve detayları açıklanan personel alımları hakkında son olarak Bursa Belediyesi tarafından istihdam ilanına çıkıldığı açıklanmıştır.

Söz konusu alımlar için BURULTAŞ, muhatap adres olarak ilan edilirken; alımların 15 kişilik kontenjan ile Otobüs Şoförü unvanı ile yapılacağı belirtilmiştir.

Başvuru Süreci ve Şartlar

BURULTAŞ Otobüs Şoförü alımı olarak çıkılan ilana başvuru yapmak isteyen adayların ilkokul mezunu olmak, en az 5 yıllık E sınıfı ehliyete sahip olmak 50 yaşından gün almamış olmak ve emekli olmamak şartlarına uygun olmaları zaruridir.

Başvuru yapmak isteyen adayların 8.9.2019 tarihi mesai bitimine kadar başvurularını tamamlamış olmaları gerekmektedir.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)