Bursa Yıldırım Belediyesi Zabıta Alımı

Bursa Yıldırım Belediye başkanlığı iş ilanı yayınladı. Yıldırım Belediyesi yayınladığı iş ilanında, belediye bünyesinde görevlendirilmek üzere 30 zabıta memuru alınacağı açıklandı.

Kamu Personeli Alımı 01.08.2020, 21:30 02.08.2020, 14:00
Bursa Yıldırım Belediyesi Zabıta Alımı

Bursa Yıldırım Belediyesi Zabıta Alımı

Bursa Yıldırım Belediye başkanlığı iş ilanı yayınladı. Yıldırım Belediyesi yayınladığı iş ilanında, belediye bünyesinde görevlendirilmek üzere 30 zabıta memuru alınacağı açıklandı.

ZABITA MEMURU ALIM İLANI

Yıldırım Belediyesi Başkanlığında istihdam eilmek üzere 657 sayılı Devlet Memurları yasasına tabi olarak görevlendirilmek üzere; Zabıta Yönetmeliğinin kanunlarına istinaden gerekli nitelikleri taşımak ve KPSS puan türünü taşımak kaydıyla belirtilmiş olan kadrolara zabıta memuru alınacaktır.

Yıldırım belediyesi tarafından yayınlanan zabıta memuru alımı ilanları dahilinde adayların şartları sağlaması halinde şahsen  başvuru işlemlerini gerçekleştirmelidir. Başvurunun şartları ve dahi detayları haberimizde yer almaktadır.

Zabıta memurluğu için başvuracak adayların 30 yaşını geçmemiş olması gerekmektedir.

Unvan ve Kontenjan Bilgileri

Bursa Yıldırım Belediyesi tarafından açıklanan iş alımında yer alan bilgilere göre; 30 kişilik kadro açılan personel alımları için belediye bünyesinde zabıta memuru alımı yapılacağı açıklandı.

BAŞVURU YERİ, TARİHİ, ŞEKLİ VE SÜRESİ

Zabıta memuru olmak isteyen kişilerin belgelerini 24 ağustos 2020  28 ağustos 2020 Cuma gününe kadar Şükraniye Mahallesi. Ahmet Taner Kışlalı Meydanı No:2 adresine şahsen teslim etmeleri gerekmektedir.

SINAVIN YERİ, ZAMANI VE KONULARI

Sınav 21 Eylül 2020  23 Eylül 2020 tarihlerinde  saat 09:00 da başlamak üzere Şükraniye Mahallesi Ahmet Taner Kışlalı Meydanı No:2 adresindeki Yıldırım Belediye Başkanlığı hizmet binasında yapılacaktır.

GENEL ŞARTLARI

1. Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak.

2. otuz 30 yaşını geçmemiş olmak şartı.

3. Kamusal haklardan yoksun olmamak.

4. Bilerek veya bilmeyerek yapılmış olan bir suçtan dolayı 1 yıl veya daha çok hapis cezasına mahkum olmamak.

6. TCK 53’üncü maddesi içinde belirtilen vakitler geçmiş bile olsa; bilerek yapılan bir suçtan dolayı bir yıl veya daha fazla süreyle hapis cezasına ya da affa uğramış olsa bile devletin güvenliğine karşı suçlar işlememiş olmak.

Anayasal düzene ve bu düzenin işleyişine karşı suçlar, zimmet, irtikâp, rüşvet, hırsızlık, dolandırıcılık, sahtecilik, görevi kötüye kullanmamak.

7. Anayasa düzene, özel hayata ve hayatın gizli alanına, cinsel içerikli dokunulmazlığa karşı suçlar ile uyuşturucu madde suçlarından hakkında devam etmekte olan bir soruşturma veya kovuşturma bulunmamak.

8. Görevini yapmaya engel olacak beden ve ruh hastalığı ile engeli bulunmamak.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)