Bursa Uludağ Üniversitesi Hastane Hizmetlisi Alımı

Uludağ Üniversitesi hastane Hizmetlisi alımı yapılması için iş ilanı yayınladı. Yayınlanmış olan ilanda Bursa Uludağ Üniversitesi kendi birimlerinde çalıştırılmak üzere 20 adet hastane Hizmetlisi alımı gerçekleştirecek.

Kamu Personeli Alımı 04.11.2020, 11:03
Bursa Uludağ Üniversitesi Hastane Hizmetlisi Alımı

Bursa Uludağ Üniversitesi Hastane Hizmetlisi Alımı

Uludağ Üniversitesi hastane Hizmetlisi alımı yapılması için iş ilanı yayınladı. Yayınlanmış olan ilanda Bursa Uludağ Üniversitesi kendi birimlerinde çalıştırılmak üzere 20 adet hastane Hizmetlisi alımı gerçekleştirecek.

BAŞVURU BİLGİLERİ

Uludağ Üniversitesi hastane Hizmetlisi alımı ilanına son başvuru tarihi 6.11.2020 olarak açıklanmıştır.

Yayınlanan ilan başvurular İŞKUR resmi internet sitesi üzerinden yapılması gerekiyor. Başvurmak isteyen kişilerin İŞKUR sitesine giriş yaptıktan sonra aşağıda bulunan link üzerinden başvurularını yapması gerekiyor.

https://esube.iskur.gov.tr/Istihdam/AcikIsIlanDetay.aspx?uiID=00005753802

https://esube.iskur.gov.tr/Istihdam/AcikIsIlanDetay.aspx?uiID=00005753868

EĞİTİM ŞARTLARI

Lise ve Dengi Okul Hasta ve Yaşlı Bakım

Lise ve Dengi Okul Hasta Bakımı

Lise ve Dengi Okul Yaşlı Bakımı

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. Uludağ Üniversitesi hastane Hizmetlisi Alımı ilanına başvuracak tüm adayların Nüfus cüzdanı aslı veya kurumumuzca onaylanmak üzere fotokopisi gerekmektedir.

2. Uludağ Üniversitesi hastane Hizmetlisi Alımı ilanına başvuracak tüm Bay bayan adayların Diploma belgesinin aslı veya noter onaylı örneği veya e-devlet üzerinden alınacak barkotlu mezuniyet belgesi gerekmektedir.

3. Uludağ Üniversitesi hastane Hizmetlisi Alımı ilanına başvuracak tüm adayların Yabancı Okul Mezunu adaylar için Denklik Belgesinin aslı veya noter onaylı örneği gerekmektedir.

4. Uludağ Üniversitesi hastane Hizmetlisi Alımı ilanına başvuracak tüm erkek Adaylar için askerlik ile ilişkisi olmadığına dair resmi beyanı gerekmektedir.

5. Uludağ Üniversitesi hastane Hizmetlisi Alımı ilanına başvuracak tüm adayların görevlerini devamlı bir şekilde yapmasına engel olacak bir durumu olmadığına dair resmi beyanı.

6. Uludağ Üniversitesi hastane Hizmetlisi Alımı ilanına başvuracak tüm adayların 2 adet biyometrik fotoğraf gerekmekte ve bir adedi forma yapıştırılacaktır.

7. Uludağ Üniversitesi hastane Hizmetlisi Alımı ilanına başvuracak tüm adayların Sürücü belgesinin aslı veyahut noter onaylı sureti gerekmektedir. Aslı ibraz edilmek kaydıyla fotokopisi Belediyemizce onaylanabilir.

8. Uludağ Üniversitesi hastane Hizmetlisi alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Özel sektörde çalışılan süreler için SGK hizmeti dökümü gerekmektedir.

9. Uludağ Üniversitesi hastane Hizmetlisi alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Kamu kurumlarında çalışılan süreler için çalıştıkları kurumdan alınacak belge gerekmektedir.

10. Uludağ Üniversitesi hastane Hizmetlisi alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Fotoğraflı öz geçmiş gerekmektedir.

11. Uludağ Üniversitesi hastane Hizmetlisi alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Genel şartlar başlığında belirtilen mesleki tecrübeyi gösterir belge gerekmektedir.

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1 - Uludağ Üniversitesi hastane Hizmetlisi alımı ilanına başvuracak Türk vatandaşı olması gerekmektedir.

2 - Uludağ Üniversitesi hastane Hizmetlisi alımı ilanına başvuracak kamu haklarından mahrum bulunmaması gerekmektedir.

3 - Uludağ Üniversitesi hastane Hizmetlisi alımı ilanına başvuracak affedilmiş olsalar bile devletin ve milletin güvenliğine karşı suçlar işlememiş olması gerekiyor.

4 - Uludağ Üniversitesi hastane Hizmetlisi alımı ilanına başvuracak ilan edilmiş olan kadrolar için aranmış diğer başvuru şartlarını taşıması gerekmektedir.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)