Bursa Keles Belediyesi Temizlik Personeli Alımı

Temizlik görevlisi alımı yapılması için iş ilanı yayınlanmıştır. Yayınlanmış olan olan kamu personeli alımı iş ilanları duyurusunda Bursa Keles birimlerinde çalıştırılmak üzere 1 adet Temizlik personeli alımı yapılacaktır.

Kamu Personeli Alımı 01.04.2021, 14:46
Bursa Keles Belediyesi Temizlik Personeli Alımı

Bursa Keles Belediyesi Temizlik Personeli Alımı

Temizlik görevlisi alımı yapılması için iş ilanı yayınlanmıştır. Yayınlanmış olan olan kamu personeli alımı iş ilanları duyurusunda Bursa Keles birimlerinde çalıştırılmak üzere 1 adet Temizlik personeli alımı yapılacaktır.

BAŞVURU BİLGİLERİ

Temizlik görevlisi ilanı son başvuru tarihi 3.04.2021 olarak açıklanmıştır.

Başvuru yapmak isteyen kişilerin aşağıda yazılı olan adrese başvuru yapmaları gerekiyor.

Cuma mahallesi beylik sokak No: 2 Keles/Bursa

Lütfen dikkatli bir şekilde inceleyiniz.

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1 - Keles Belediyesi Temizlik ilanına başvuracak bütün bay ve bayan vatandaşların Türk vatandaşı olması gerekmekte.

2 - Keles Belediyesi Temizlik ilanına başvuru işlemi yapmak isteyen bütün şahısların kamu haklarından mahrum olmaması gerekiyor.

3 - Keles Belediyesi Temizlik ilanına başvuracak tüm şahısların affedilmiş olsalar dahi devletin ve ülkenin güvenlik işlemine karşı her hangi bir suç işlememiş olması lazım.

4 - Keles Belediyesi Temizlik ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün kişilerin devletin Anayasal düzeni yıkmaya çalışmak ve devletin işleyişine karşı suçlar işlememiş olması gerekiyor.

5 - Keles Belediyesi Temizlik ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün kişilerin kadrolar için aranmış diğer başvuru özelliklerini taşıması gerekmekte.

6 - Keles Belediyesi Temizlik ilanına başvuru yapacak olan şahısların duyurusu yapılmış olan kadrolar için mezun olunan okullar nedeni ile eğitim şartını taşıması gerekiyor.

7 - Keles Belediyesi Temizlik ilanına başvuru işleminde bulunacak olan şahısların Yapılacak olan Güvenlik Soruşturmalarının ve Arşiv Araştırmalarının sonuçlarının olumlu olması gerekmekte.

8 - Keles Belediyesi Temizlik ilanına başvuru işleminde bulunacak bütün şahısların yasa dışı örgütlerin propagandasını yapmamış olması gerekiyor.

9 - Keles Belediyesi Temizlik ilanına başvuru yapmak isteyen vatandaşların yasadışı örgütler ile eylem birliği içinde bulunmamış olması gerekiyor.

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. Keles Belediyesi Temizlik ilanına başvuru işleminde bulunacak olan bütün adayların Kimlik kartının aslı ya da kurum tarafından onaylanmak için fotokopisi gerekiyor.

2. Keles Belediyesi Temizlik ilanına başvuru işlemi yapmak isteyen bütün adayların Diploma belgelerinin aslı ya da noter üzerinden onaylı örneği ya da e-devlet üstünden alınmış olan barkotlu olan mezuniyet belgesi gerekiyor.

3. Keles Belediyesi Temizlik ilanına başvuru yapmak isteyen bütün tüm insanların Yabancı Okullardan mezunların Denklik Belgesinin aslı ya da noter tarafından onaylı örneği gerekiyor.

4. Keles Belediyesi Temizlik ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün erkek Aday kişilerin askerlik ile bağı bulunmadığına ait resmi beyanı lazım.

5. Keles Belediyesi Temizlik ilanına başvuracak bütün bay ve bayan adayların işlerini sürekli şekilde yapmalarına engel olabilecek bir durumu olmadığına ait resmi beyan gerekmekte.

6. Keles Belediyesi Temizlik ilanına başvuru yapacak olan bütün insanların biyometrik fotoğrafı gerekiyor ve bir taneside forma yapıştırılması gerekiyor.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)