Bursa Karacabey Sosyal Hizmetler Büro Memuru Alımı

Büro memuru Alımı yapılması için kamu personeli alımı iş ilanı yayınlandı. Yayınlanan ilanlarda Bursa Karacabey Sosyal hizmetler ve Yardımlaşma Vakfı kendi bünyesinde görevlendirilmek üzere 1 adet büro personeli alımı yapacak.

Kamu Personeli Alımı 14.01.2021, 00:30 15.01.2021, 08:44
Bursa Karacabey Sosyal Hizmetler Büro Memuru Alımı

Bursa Karacabey Sosyal Hizmetler Büro Memuru Alımı

Büro memuru Alımı yapılması için kamu personeli alımı iş ilanı yayınlandı. Yayınlanan ilanlarda Bursa Karacabey Sosyal hizmetler ve Yardımlaşma Vakfı kendi bünyesinde görevlendirilmek üzere 1 adet büro personeli alımı yapacak.

BAŞVURU BİLGİLERİ

Bursa Karacabey Büro görevlisi Alımı ilanı son başvuru tarihi 20.01.2021 olarak açıklanmıştır.

Başvuru yapmak isteyen kişilerin aşağıda yazılı olan link üzerinde e devlet girişi ile başvuru yapmaları gerekiyor.

https://vakifilan.ailevecalisma.gov.tr/Login.aspx

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1 - Bursa Karacabey Büro görevlisi ilanına başvuracak kişilerin Türk vatandaşı olması gerekiyor.

2 - Bursa Karacabey Büro görevlisi ilanına başvuracak adayların kamu haklarından mahrum bulunmaması gerekiyor.

3 - Bursa Karacabey Büro görevlisi ilanına başvuracak yüm bay ve bayanların affedilmiş olsalar bile devletin ve milletin güvenliğine karşı suçlar işlememiş olması gerekiyor.

4 - Bursa Karacabey Büro görevlisi ilanına başvuru işlemi yapacak olan kişilerin Anayasal düzenleri yıkmaya çalışmak ve bu düzenin işleyişini engellemeye karşı suçlar işlememiş olmak.

5 - Bursa Karacabey Büro görevlisi ilanına başvuracak bütün adayların ilan edilmiş olan kadrolar için aranmış diğer başvuru şartlarını taşıması gerekmektedir.

6 - Bursa Karacabey Büro görevlisi ilanına başvuracak kişilerin ilan edilmiş olan unvanlar için mezun olunmuş okul nedeni ile öğrenim ve eğitim şartını taşımak gerekmektedir.

7 - Bursa Karacabey Büro görevlisi ilanına başvuruda bulunmak isteyen tüm kişilerin Yapılacak Güvenlik Soruşturması ve Arşiv Araştırması sonucu olumlu olmak

8 - Bursa Karacabey Büro görevlisi ilanına başvuracak bütün bay ve bayan vatandaşların kişilerin Terör örgütlerin propagandasını yapmamış olmak.

9 - Bursa Karacabey Büro görevlisi ilanına başvuracak bütün kişilerin Terör örgütleriyle eylem birliği içerisinde olmamış olmak.

10 - Bursa Karacabey Büro görevlisi ilanına başvuracak tüm kişilerin terör örgütlerine üyeliği, irtibatı veya iltisakı bulunmamak..

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. Bursa Karacabey Büro görevlisi ilanına başvuru yapacak tüm adayların Nüfus cüzdanı aslı veya kurumumuzca onaylanmak üzere fotokopisi gerekmektedir.

2. Bursa Karacabey Büro görevlisi ilanına başvuru işleminden bulunan tüm Bay bayan adayların Diploma belgesinin aslı veya noter onaylı örneği veya e-devlet üzerinden alınacak barkotlu mezuniyet belgesi gerekmektedir.

3. Bursa Karacabey Büro görevlisi ilanına başvurmak isteyen tüm kişilerin Yabancı Okul Mezunu adaylar için Denklik Belgesinin aslı veya noter onaylı örneği gerekmektedir.

4. Bur Bursa Karacabey Büro görevlisi ilanına başvuruda bulunmak isteyen tüm erkek Adaylar için askerlik ile ilişkisi olmadığına dair resmi beyanı gerekmektedir.

5. Bursa Karacabey Büro görevlisi ilanına başvuracak bütün bay ve bayan adayların görevlerini devamlı bir şekilde yapmasına engel olacak bir durumu olmadığına dair resmi beyanı.

6. Bursa Karacabey Büro görevlisi ilanına başvuracak tüm insanların 2 adet biyometrik fotoğraf gerekmekte ve bir adedi forma yapıştırılacaktır.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)