Bursa Gemtaş Kurumu Sınavsız Memur Alımı Yapacak

Güncel memur alımı ilanları dahilinde açıklaması gerçekleştirilmiş olan duyurularda Bursa belediyesi gemtaş kurumu birimlerinde çalıştırılmak üzere KPSS'siz büro personeli alımı yapılacak.

Kamu Personeli Alımı 27.11.2021, 00:23 29.11.2021, 00:16
Bursa Gemtaş Kurumu Sınavsız Memur Alımı Yapacak

Başvuru işlemlerinde bulunmak isteyen şahısların 18 yaşından büyük olmaları, Bursa il sınırları için yaşıyor olmaları ve gerekli eğitim şartlarını taşımaları gerekmekte.


BURSA BELEDİYESİ MEMUR ALIMI


Gemtaş büro görevlisi alımı son başvuru tarihi 29.11.2021 olarak açıklanmıştır.

Tüm adaylar başvuru için kuruma gitmesi gerekiyor.

Telefon Bilgisi: 0 224 513 98 54

Eşref Dinçer Mahallesi Irmak Sokak No: 147


SINAVSIZ MEMUR ALIMI BAŞVURU ŞARTLARI


Bursa Gemtaş Kurumu Sınavsız Memur Alımı İçin yayınlanan ilanı için başvuracak kişilerin TC Türk vatandaşı olmak zorunluluğu bulunuyor.

Güncel memur alımı ilanları dahilinde açıklaması gerçekleştirilmiş olan duyurularda ilan edilen ilanı için başvurmak isteyen kişilerin kamu hak ve hukuklarından mahrum olmama zorunluluğu bulunmakta.

Bursa belediyesi gemtaş kurumu birimlerinde çalıştırılmak üzere KPSS'siz büro personeli alımı İçin yayınlanmış bulunan iş ilanlarına başvurmaya istekli şahısların suçlarından affedilmiş olsalar bile ülkenin güvenliğine karşı suç işlememiş olmak zorunluluğu var.

Başvuru işlemlerinde bulunmak isteyen şahısların 18 yaşından büyük olmaları ve ilan edilmiş olan duyurulara başvurmak isteyen bütün şahısların alım işlemi yapılacak ünvanlar için aranmakta olan nitelikleri karşılaması gerekmekte.

İş başvurusu yapacak olan kişilerin Bursa il sınırları için yaşıyor olmaları ve gerekli eğitim şartlarını taşımaları ve resmi iş duyurusuna başvuru gerçekleştirecek insanların faaliyetlerini sürekli olarak yürütmelerine engel olabilecek bir sağlık sorunlarının bulunmaması zorunludur.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)
Kamu Personeli Alımı