Bursa BURULTAŞ Ortaokul Mezunu 5 Personel Alıyor

Bursa kentinde belediye hizmeti veren BURULTAŞ bünyesinde görevlendirilmek üzere ortaokul mezunu personel alımı işçi alımı yapılacaktır.

Kamu Personeli Alımı 24.08.2019, 08:10
Bursa BURULTAŞ Ortaokul Mezunu 5 Personel Alıyor

Belediyelerin ve belediye şirketlerinin boş kontenjanlarının doldurulması amacı ile bir süredir hemen her gün çıkılan personel alımı ve işçi alımı istihdam ilanları vasıtası ile iş arayan vatandaşlara ulaşmak daha da kolaylaşırken, aracı kurumlar süreç içerisinde etkin rol alıyor.

Bursa BURULTAŞ Personel Alımı

Yayımlanan son ilanlarda yer alan bilgilere göre Bursa Belediyesi toplu ulaşım ağı şirketi görevinde devam eden BURULTAŞ şirketi bünyesinde personel alımı işçi alımı yapılacağı ilan edilmiş olup, istihdam detayları adaylara sunulmuştur.

Unvan ve Kontenjan

Bursa BURULTAŞ bünyesinde gerçekleştirilecek olan personel alımı için verilen kontenjan ve unvan bilgilerine göre 5 kişi olmak kaydı ile Otopark Görevlisi personeli istihdam edilecektir.

Başvuru Şartları ve Süreci

Bursa BURULTAŞ şirketinde Otopark Görevlisi hizmet vermek isteyen adayların ilana başvuru yapabilmeleri için en az ortaokul düzeyinde eğitime sahip olmaları gerekirken ayakta durmaya engel olacak bir sağlık probleminin de olmaması gerekmektedir. Başvuru yapacak olan adaylar en geç 25.8.2019 gün sonuna kadar başvurularını şahsen teslim etmeleri gerekmektedir.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@