Bursa BURULAŞ İçin Farklı Pozisyonlarda 33 Personel Alımı Yapılacaktır

Bursa kentinde hizmet faaliyetlerine devam eden ulattırma şirketi bünyesinde görevlendirilmek üzere 5 farklı pozisyonda 33 kişi istihdam edilecektir.

Kamu Personeli Alımı 27.04.2019, 09:30
Bursa BURULAŞ İçin Farklı Pozisyonlarda 33 Personel Alımı Yapılacaktır

İŞKUR vasıtası ile yayımlanan ilanlarda yer alan bilgilere göre Bursa BURULAŞ Ulaşım Toplu Taşıma İşletmeciliği Turizm Sanayi ve Ticaret A.Ş bünyesinde; Otobüs Şoförü, Satın Alma Görevlisi, Sağlık Memuru, Güvenlik Görevlisi ve Bilgi Sistemleri Memuru pozisyonlarında personeller daimi nitelikte istihdam edilecektir.

BURULAŞ’ta Otobüs Şoförü olarak istihdam edilecek adayların en az 5 yıl ehliyet ve tecrübe sahibi olmaları, 50 yaşından gün almamış olmaları ve en az ortaokul mezunu olmaları gerekmektedir. Alınacak kişi sayısı 20 kişi olarak belirlenmiştir.

Şirket bünyesinde Satın Alma Görevlisi olarak hizmet vermek isteyen adayların 3 yıllık tecrübeye sahip olmaları ve lisans mezunu olmaları gerekmektedir. 1 kişilik kontenjan açılmıştır.

Görevlendirmeler içerisinde Sağlık Memuru olarak hizmet verecek olan adayların 2 yıl tecrübeye sahip olmaları ve Sağlık Meslek Lisesi mezunu olmaları şartı aranmaktadır; 1 memur alınacaktır.

BURULAŞ bünyesinde 10 kişilik kontenjan açılan Güvenlik Görevlisi alımları için 3 yıl tecrübe şartı ve erkek adayların güvenlik kimlik kartı sahibi olmaları şartı aranmaktadır.

Bursa’da hizmet veren şirket bünyesinde Bilgi Sistemleri Memuru olarak açılan 1 kişilik kontenjana ise başvuru yapılabilmesi için adayların en az 3 yıl tecrübe sahibi olmaları ve Bilgisayar veya Elektrik ve Elektronik bölümü lisans mezunu olmaları gerekmektedir.

Başvuru yapacak olan adayların Odunluk mahallesi İzmir yolu mevkiinde bulunan Nilüfer/Bursa’daki BULURTAŞ merkezine şahsen ve en geç 28 Nisan 2019 tarihine kadar başvuru yapmaları gerekmektedir.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (1)
YUNUS MAVİGÖZ 2 yıl önce
Inşaat teknikeri ve
Iktisat fakültesi mezunuyum kamuda iş varsa yaparım