Bursa Belediyesi Temizlik İşçisi Alımı Yapıyor

Bursa Belediyesi’nde görevlendirilmek üzere istihdam edilecek olan personel alımı için yayımlanan ilan ilgili vatandaşların bilgisine sunuldu.

Kamu Personeli Alımı 01.09.2019, 09:05
Bursa Belediyesi Temizlik İşçisi Alımı Yapıyor

Hem özel sektörde hem de kamu kurum ve kuruluşlarında ciddi bir istihdam sirkülasyonu yaşanmaktadır. Yaşanan son süreçte ise en fazla yerel yönetim birimleri personel alımı ve işçi alımı ilanı yayımlamaktadır.

Yayımlanan bu ilanlar özellikle belediyeler ve belediyelere bağlı özel şirketler dahilinde yayımlanıyor olup; iş arayan vatandaşların bahsi geçen ilanları sıklıkla takip etmeleri önerilmektedir.

Bursa Belediyesi Personel Alıyor

Bursa Belediyesi personel alımı olarak kayıtlara geçen ve özel olarak da Bursa ilinde kent hizmeti faaliyeti yürüten Harmancık Belediyesi tarafından yapılacak olan personel alımı için istihdam ilanı yayımlandı.

Söz konusu ilanda yer alan unvan ve kontenjan bilgilerinde yer alan ibarelere göre alımların tek kişilik kontenjan ile Temizlik İşçisi unvanı ile yapılacağı açıklanmıştır.

Başvuru Şartları ve Süreci

Adayların Bursa Harmancık Belediyesi Temizlik Personeli alımı ilanına başvuru yapabilmeleri için kılavuzda yer alan ve 657 sayılı kanunun ilgili bentlerinde açıklanan şartları haiz olmaları gerekmektedir.

Son 6 ay içerisinde Bursa Harmancık ikameti şartına uyan adayların tercih sebebi olacağı başvurular için son başvuru tarihi 2.9.2019 mesai bitimine kadardır.


Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)