Bursa Belediyesi Organizasyon Hizmet Elemanı Alımı Yapacak

Belediye memur alımı ilanları ile birlikte yayını yapılan kamu personel alımı bilgisinde Bursa büyükşehir belediyesi KPSS şartsız olarak halkla ilişkiler personel alımı gerçekleştirecek.

Kamu Personeli Alımı 07.10.2021, 00:15 09.10.2021, 10:25
Bursa Belediyesi Organizasyon Hizmet Elemanı Alımı Yapacak

Bursa Belediyesi Başkanlığı Organizasyon Hizmet Elemanı Alımı İlanları Yayınladı

Güncel olarak yayınlanmış belediye memur alımı ilanları ile birlikte açıklaması yapılan kamu personel alımı bilgilerinde Bursa büyükşehir belediyesi KPSS şartsız olarak halkla ilişkiler personel alımı gerçekleştirecek.

Bursa kültür ve sanat kuruluşu tarafından yayınlanmış güncel memur alımı ilanları için başvuru yapacakların en az lise mezunu olmaları gerekiyor.


Başvuru Bilgileri Nedir?


Bursa kültür personel son başvuru tarihi 09.10.2021 olarak belirtildi.

Başvuru yapmak isteyenler kuruma şahsen başvuru yapmaları gerekiyor.

Santral Garaj Mahallesi Merinos Atatürk Kongre ve Kültür Merkezi Osman Gazi


Başvuru Şartları Nedir?


Bursa iş ilanları için başvurmak isteyenlerin halkla ilişkiler ve organizasyon alanında minimum 5 yıl deneyim sahibi olmaları, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmaları ve lise mezunu olmaları gerekiyor.

Kamu personel alımı için başvuracakların KHK hükümlerine istinaden görevinden ihraç edilmiş olması ve herhangi bir sigortalı işte çalışmıyor olmak.

Görevi ile alakalı olarak araç-gereç ve ekipmanların etkin bir şekilde kullanmasını bilmek ve herhangi bir adli sicil kaydının bulunmaması gerekiyor.

Çalışma esnasında mesleğin verimlilik ve kalite gereklerine uygun olarak çalışabilmek ve kamusal haklardan mahrum olunmaması gerekiyor.

İş hayatında esnasında gerekli analizleri yapabilme tecrübesine sahip olmaları ve görevlerini yapmalarına engel bir sağlık sorunlarının olmaması gerekiyor.

Bursa işçi alımı için görev almak isteyenlerin yoğun olan iş temposuna alışkın olmaları ve devletin güvenliğine karşı suçlar işlenmemiş olması gerekiyor.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)
Kamu Personeli Alımı